Eleventh Hour

Eleventh Hour (Eleventh Hour) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Subway

Dr. Hood vyšetřuje případy otravy nervovým plynem...

Philadelphia, Pennsylvania

Několik lidí, kteří nemají nic společné, ve Philadelphii bylo otráveno. Příznaky jsou divná pachuť v ústech, závrať, slinění, slzení doprovázené ztrátou kontroly močového měchýře a střev. Další oběť se zničehonic vznítila. První hypotézy ukazují na otravu organofosfáty.

Dr. Hood musí zjistit, co měli oběti společného. Každý bydlel v jiné části města a pracoval na opačné části města od bydliště. Ten den nikdo nepoužil auto. Přijde na to, že všichni jeli do práce metrem a mohli se společně setkat na stanici metra City Hall. Problém je v tom, že je to nejrušnější zastávka ve městě. Nakonec se podaří pomocí kamer najít místo, kde se všichni mohli potkat. Na záznamu je vidět i mladík s baťohem a kolem sebe vypustil nějaký sprej zrovna v okamžiku, kdy tím místem procházely všechny oběti. Mladíka naleznou zanedlouho v jednom z protiatomových krytů metra mrtvého. Ze sprejů, které měl u sebe vytéká neznámá látka, mladík má na těle velké mokvající puchýře. Z neznámé látky se vyklube nervový plyn.

Jde o čas, protože je jasné, že tu máme co do činění s dalšími čtyřmi teroristy, protože jak se náhodou podaří zjistit (u mrtvého z metra začne zvonit mobilní telefon a poté co ho Dr. Hood zvedne zjistí, že teroristů je víc), nebyl sám. Cílem teroristů nebylo metro, ale divadlo na Broad Street. Zásahové jednotce se podaří zneškodnit tři z nich, ale poslednímu, šéfovi teroristů se podaří utéci s lahví nervového plynu a vzít sebou rukojmí. Směřují do nejbližšího vstupu do metra...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon