Plakát

Estate of Panic

Reality show, ve které se skupina sedmi soutěžících snaží najít hlavní cenu - peníze - ve velkém domě. Show moderuje Steve Valentine. Z celých Spojených států se sjíždějí dobrovolníci do rozlehlého a tajemného domu. Jeho majitel (Steve Valentine) tráví svůj volný čas tak, že své bohatství... [více]

87 %
2008 | USA | 60 minut | Syfy | RealityTV / Dobrodružný | 0 epizod | status: ukončeno v roce 2008

Estate of Panic – O čem to je

Reality show, ve které se skupina sedmi soutěžících snaží najít hlavní cenu - peníze - ve velkém domě. Show moderuje Steve Valentine.

Z celých Spojených států se sjíždějí dobrovolníci do rozlehlého a tajemného domu. Jeho majitel (Steve Valentine) tráví svůj volný čas tak, že své bohatství ukrývá různě po domě. Asistuje mu tichý komorník, osmdesátiletý maniak Rupert. Valentine vyzývá soutěžící, aby našli jeho poklady v množství pokojů, které dům obsahuje. To se časem stává obtížným, protože soutěžící čelí svým fóbiím. V každém pokoji je soutěžící, který získá nejméně peněz, a soutěžící, který poslední opustí místnost, eliminován. Po třech pokojích a eliminaci šesti soutěžících je zbývajícím umožněno získat peníze, které získali ostatní hráči, a vyhrát soutěž překonáním poslední výzvy v Trezoru.

Himself - Host
Info box
Stanice

Syfy

Délka

60 minut

Žánr

RealityTV
Dobrodružný

Země původu

USA

Roky vysílání

2008

První vysílání

12. listopadu 2008

Ukončení seriálu

17. prosince 2008

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)

Související