Ewan McGregor: Na mašině kolem světa

Ewan McGregor: Na mašině kolem světa (Long Way Round)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
E Š

6. dubna 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Vtipný dokument

Áno, pozrieť si Long Way Round ma inšpiroval hlavne Ewan McGregor, ale i bez neho je to niečo skvelé. Dvaja priatelia na ceste okolo sveta... Možno ma k takému pozitívnemu hodnoteniu motivoval hlavne istý patriotizmus, keďže prechádzali aj cez Slovensko, a z časti i závisť, že si človek pri pohľade na to myslí, ako rád by si to vyskúšal tiež.

Avatar uživatele
KillBill

1. září 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Super naučná podívaná

Doporučil mi tento seriál kámoš a musím uznat, že to bylo super doporučení. Smekám před těmito pány. Ta cesta byla celkem dost šílená hlavně ke konci na tom "pinckovi" doporučuji stojí to za to! ;)

Avatar uživatele
filmmovier

20. března 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Parádní dobrodružství

Přesně tenhle typ dokumentů a cest mně ohromně baví a od tohoto seriálu jsem dostal přesně to, co jsem čekal. Snad jen ten materiál z příprav na cestu mohl být trochu kratší, ale jinak to byla fakt parádní podívaná, například Praha a kostnice v Sedlci a Cesta kostí. Ewan McGregor je navíc ohromný sympaťák, což se všeobecně ví, ale jeho kamarád Charley Boorman je sympaťák taky, takže bylo to sledování hned o něco záživnější. Navíc je to skvěle sestříhané a těm zajímavějším úsekům se vždy věnuje více času, takže se to taky cení. Na druhou stranu ale musím říct, že Trabantí výlety nebo speciály Top Gearu mně baví mnohem více, ale tenhle seriál je ve svém "oboru" taky hodně vysoko. Tohle rozhodně doporučuji, a to nejen nadšencům. 80%.