plakát seriálu

Ewan McGregor: Na mašině kolem světa

(Long Way Round)

Názory uživatelů

Vtipný dokument

Áno, pozrieť si Long Way Round ma inšpiroval hlavne Ewan McGregor, ale i bez neho je to niečo skvelé. Dvaja priatelia na ceste okolo sveta... Možno ma k takému pozitívnemu hodnoteniu motivoval hlavne istý patriotizmus, keďže prechádzali aj cez Slovensko, a z časti i závisť, že si človek pri pohľade na to myslí, ako rád by si to vyskúšal tiež.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Super naučná podívaná

Doporučil mi tento seriál kámoš a musím uznat, že to bylo super doporučení. Smekám před těmito pány. Ta cesta byla celkem dost šílená hlavně ke konci na tom "pinckovi" doporučuji stojí to za to! ;)

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Parádní dobrodružství

Přesně tenhle typ dokumentů a cest mně ohromně baví a od tohoto seriálu jsem dostal přesně to, co jsem čekal. Snad jen ten materiál z příprav na cestu mohl být trochu kratší, ale jinak to byla fakt parádní podívaná, například Praha a kostnice v Sedlci a Cesta kostí. Ewan McGregor je navíc ohromný sympaťák, což se všeobecně ví, ale jeho kamarád Charley Boorman je sympaťák taky, takže bylo to sledování hned o něco záživnější. Navíc je to skvěle sestříhané a těm zajímavějším úsekům se vždy věnuje více času, takže se to taky cení. Na druhou stranu ale musím říct, že Trabantí výlety nebo speciály Top Gearu mně baví mnohem více, ale tenhle seriál je ve svém "oboru" taky hodně vysoko. Tohle rozhodně doporučuji, a to nejen nadšencům. 80%.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí