plakát seriálu

Fairy Tail (2009)

(Fairy Tail (2009))

Epizoda 1×19 – Changeling! (Chenjuringu)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Zjišťujeme jak Natsu k Happymu přišel.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Tato epizoda je filler a vůbec nezapadá do předchozího děje.

Natsu, Happy a Lucy jsou na rybách. Natsu chytí velkou rybu a svým plamenem jí ogriluje. Happy se na Natsua naštve a utíká pryč s křikem, že už nejsou kamarádi. Lucy se zeptá Natsua jestli se půjde Happymu omluvit, on jí spraží pohledem a odchází. Lucy jde do Knihovny Fairy Tailu a tam nachází Mirajane, která čistí knihy. Lucy se nabídne že jí pomůže. Náhodou najde obrázek, kde jsou všichni namalovaní, když byli děti. Natsu tam je nakreslený na modrém drakovi a tak se Lucy Mirajane zeptá, jak se ten drak jmenuje a ona jí řekne že Happy.

Lucy chce vědět víc a tak jí o tom začne Mirajane vyprávět: Začíná tím, že se Natsu pořád mlátil s Grayem a jediná Erza je od sebe dokázala roztrhnout. Natsu v lese mlátí do fotek Graye a Erzy a najednou na něj spadne vejce. Natsu si myslí že to vejce je dračí. Najednou přichází na scénu Erza a říká, že se o to vejce musí dobře starat. Přitom zjišťujeme, že v mládí se mezi sebou mlátila ještě jiná dvojice a to Erza s Mirajane. Natsu je naštvaný na Erzu, protože jemu zakazuje, aby se pral a ona se pořád pere. U toho ho přeruší Lisanna, která mu řekne, že pokud se tak bude chovat, nikdy si nenajde holku a potom mu nabízí, že mu pomůže se starat o vejce.

V současnosti se Lucy diví nad tím, jak plno lidí vypadalo jinak. Zpátky v minulost se začne vejce hýbat a spadne Natsuovi do náruče a Lisanna mu říká, že by to vejce měl zahřívat. Natsu a Lisanna chtějí postavit domeček pro vejce, ale Natsuovi se to moc nedaří. Takže dům postaví Lisanna. Chvíli se o vejce starají. Později chce Lisanna vidět místo, kde Natsu našel vejce. Na tom místě je přepadne příšera. Natsu příšeru porazí. Zjišťujeme, že Natsu a Lisanna jsou o něco víc než přátelé.

Jednou v noci vejce zmizí a Natsu je velice smutný. Zjišťujeme, že je vše jinak. Vejce vzal Elfman, aby ho zahřál. Erza a Mirajane se chtějí do sebe pustit, když najednou vejce začne praskat. Ve vejci ale nebyl drak ale malá modrá kočka s křídly. A v tu dobu se stane něco velice zajímavého a to že se nikdo nepere a všichni jsou šťastní. A proto dostane kočka jméno Happy. Vracíme se do současnosti, kde Lucy uvažuje kde je Lisanna teď. Natsu si vzpomíná, jak jemu a Happymu pomohla Lisanna znovu získat jejich přátelství. Natsu donese Happymu několik velkých ryb na usmířenou.

Hlavní postavy
Natsu Dragneel
Lucy Heartfilia
Gray Fullbuster
Vedlejší postavy
Erza Scarlet
Mirajane
Režie
Informace k epizoděIMDb
Český názevChangeling!
Původní názevChenjuringu
Rok natočení2010
Premiéra22. února 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody