Faktor Psí: Kronika paranormálních jevů

Faktor Psí: Kronika paranormálních jevů (Psi Factor: Chronicles of the Paranormal)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

883

Případ: #unknown

O.S.I.R. vyšetřuje bezdomovce, kterého přivedl Matt Prager. Neznámý muž je celý opuchlý, nemluví a celé tělo má pokryté lézemi. Jediné co poskytne vyšetřovatelům jako vodítko je číslo 883 na jeho zápěstí. Matt má občasné živé vize o laboratoři, kde se nachází více takto postižených lidí proti své vůli. Dokonce najde onu laboratoř v podzemí jedné nemocnice, ale když na místo přivolá ostatní kolegy, nenajdou zde žádnou laboratoř. Na místě, kde byl podle Matta vstup do laboratoře je pouze zeď.

Vyšetřování zjistí, že leukocity neznámého muže jsou napadány zvláštním druhem agresivních krvinek. Mohlo by se jednat o virovou infekci, ale to nesplňuje všechny podmínky. Číslo 883 na jeho zápěstí nebylo do kůže vtetováno ani vypáleno. Vypadá jako mateřské znaménko. Navíc i u Matta se projevují stejné příznaky. Je izolován spolu s neznámým mužem.

Vyšetřovatelé prověřují Dr. Jenicovou - ředitelku nemocnice, kde se podle Matta nachází laboratoř. Rozbor krve a zjištěné informace na ředitelku nemocnice přivedou vyšetřovatele k šokujícímu odhalení. Nemocnice provádí tajný experiment, který má vytvořit tzv. nadlidi, jež by byli odolní vůči extrémním podmínkám a jako první by byli vysláni při kolonizaci jiných planet. Mezitím je neznámý muž unesen a zdravotní stav Matta se zhorší. I přes to se podaří Mattovi utéci kolegům a směřuje do nemocnice. Tam na něj již čeká Dr. Jenicová. Neznámý muž zemřel a to samé hrozí i Mattovi. Dr. Jenicová mu s jeho souhlasem vstříkne protilék, který ho uzdraví, ale s jednou podstatnou podmínkou. Jeho organismus nebude poté schopen žít na Zemi. Protilék má své hostitele připravit na kolonizaci nových planet. Poté co se Matt rozloučí s kolegy i se svou dcerou je spolu s ostatními teleportován neznámo kam...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon