plakát seriálu

Faktor strachu

(Fear Factor)

Epizoda 3×25 – Semi Finals: Part 2
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Dvanáct vítězů předchozích epizod Faktoru strachu se utkají ve třech úkolech, kdy nejen, že dva vítězové této epizody postoupí do finále a budou hrát o 100.000 dolarů, ale také získají zbrusu novou Mazdu RX-8.

Úkoly:
Soutěžící budou v párech viset z helikoptéry. Poté skočí do vody, co nejblíže k bójkám, mezi kterými je jedna žlutá a jedna oranžová vlajka. Tu vezmou a poplavou k plošině jejichž barva se shoduje s barvou vlajky, kterou mají u sebe a připevní ji na příslušný kužel.

Tento úkol se týká pouze mužů. Soutěžící čeká stůl se třinácti otvory, kdy se v každém z nich nachází pokrm, který se vyskytoval v předchozích epizodách této série. Soutěžící mají čtyři pokusy, pokud jídlo uhádnou podle hmatu, nemusí jej jíst, pokud neuhodnou, čeká je hostina. V otvorech se nachází: býčí mícha, kachní embria vařená na měkko, syrové pštrosí vejce, kravský čumák, červivý sýr, sto let starý vaječný koňak, rozmixovaná vepřová játra, býčí penis, rybí oční bulvy, kravské oční bulvy, mix červů a švábů, tresčí sperma a sražená krev.

Tento úkol se týká pouze žen. Soutěžící budou ve velké nádrži s vodou, kde plavou mrtvé krysy. Soutěžící musí během 3 minut ústy nasbírat co nejvíce černých krys.

Soutěžící budou na velké plošině z plexiskla a v co nejkratším čase musí přemístit vlajky z jednoho konce na druhý. Navíc bude plošina polévána vodou.Hlavní postavy
moderátor
Vedlejší postavy
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sama sebe
sama sebe
sám sebe
sám sebe
Režie
Informace k epizoděIMDb
Český názevSemi Finals: Part 2
Původní názevSemi Finals: Part 2
Rok natočení2003
Premiéra28. dubna 2003
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka60 minut (včetně reklam)
Autoři profilu epizody