Fallen

Fallen (Fallen)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
LittleLexi

30. června 2010

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

60%

No, námět zajímavý, ovšem zpracování pokulhává. První díl mě nadhnul, druhý díl mě v polovině nudil, a u třetího jsem ráda, že jsem dokoukala.

Bylo to předvídatelné, někdy i nudné, ale kravina to nebyla. Nevím, co si mysleli o obsazení Aaronových pěstounů - připadali mi na stejný věk, možná o pár let starší.

Na to, že má jeden díl 90 minut si s tím moc nevyhráli. 90 minut pro takovýto projekt je moc. Padesát, budiž, ale tohle moc. Ovšem herce obsadili dobře - líbil se mi hlavně Aaron a Azazel.

Nakonec je to sice zpackané, soundtrack opravdu nevýrazný, ale budiž, z milosti dávám 60%, málem mi ale ruka spadla k průměru...

Avatar uživatele
Hrus

30. června 2010

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Fallen - průměr

První díl třídílné minisérie je velmi dobře rozjezdový s perfektním závěrem, andělé vypadají v poslední scéně majestátně a ta hra světla... Druhý díl jsem předpokládal více akční, ale souboje trochu pokulhávají, nebo tam vůbec nejsou. Třetí díl je naprostý scénáristický paskvil, ani nemůžu říct, že jsem rád, že jsem to nakonec dokoukal, protože samotný WTF závěr to úplně pohřbil... Škoda té slušné (i když "béčkové") atmosféry...
1. díl 80%, 2. díl 60%, 3. díl 0%

Avatar uživatele
MAphrael

25. listopadu 2012

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Skvělý námět

Když jsem poprvé zahlédla uputávku, byla jsem skutečně nadšená a ihned jsem si nastavila automatické nahrávání, kdybych náhodou zapomněla.
Prní díl mě nadchl a už jsem se nomohla dočkat poračování, a i když další díly už nebyly tak dobré jako pilot, seriál ve ně zanechal dobrý dojem.
Nápad to byl dle mého názoru velice dobrý a ani zpracování nebylo vysloveně špatné, jen tomu prostě něco chybělo...

Avatar uživatele
Deni001

13. ledna 2012

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

No...

Na tohle jsem koukala hlavně kvůli Paulovi Wesleymu, ale... není to špatný, ten námět, ale podivný zpracování a efetky ani nemluvě :D (ti andělé mi teda připadali jako povedení počítačoví dráčci) ale tak dá se :)