Falling Skies

Falling Skies (Falling Skies) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Homecoming

Hal a Maggie naleznou během průzkumu v lesích několik mrtvých dětí, kterým byl odebrán postroj. Mezi nimi je i bývalá přítelkyně Hala, Karen, která je jako jediná naživu. Odnesou jí to tábora, ale Ben cítí, že je stále propojená s mimozemšťany a nevěří jí.

Kousnutí mimozemským živočichem, které Weaver prodělal v nedávné době mu způsobí vážné problémy. Nakonec upadne do kómatu a jedinou možností jeho záchrany je složitá přeměna jeho krve.

Kvůli Weaverově stavu se Tom Mason rozhodne připravit Druhou Massachusettskou k okamžitému odjezdu směr Charleston. Jenže za dobu, kterou strávily v nemocnici, spálili skoro všechno palivo v generátoru. Musí proto vyslat několik týmů, aby lokalizovali a přivezli další zásoby nafty a benzínu. Jedna z hlídek však místo paliva najde zraněného Popea. Ten mluví o blížícím se velkém nebezpečí.

Karen, která je nalezena téměř mrtvá v lese zakrytá listím je Halem dopravena do tábora. Podaří se jí oživit, ale Ben tvrdí, že je stále spojená s mimozemšťany a že jí nemůžou věřit. Ona ale všechny přesvědčuje, že už s nikým spojená není a chce se vrátit k Druhé Massachusettské. Karen ale postupně přesvědčuje Bena, že je na jejich straně a že mezi obyčejnými lidmi nebudou nikdy pochopeni a nakonec ani tolerování. Přesvědčí ho, aby jí odvedl na bezpečnější místo.

Mezitím jedna z hlídek hledajících benzín najde zraněného Popea. Poté co se probere, varuje Masona. Byl napaden mimozemšťany (tzv. Rybími hlavami), které hovořili skrze Karen a hledali Druhou Massachusettskou a speciálně Bena. Šlo jim o potlačení Skitterské rebélie, o které mluvil nedávno Skitter s červeným okem.

A Ben ví, kde tento Skitter pravděpodobně je a Karen ho přesvědčila, aby jí k němu dovedl.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

zipacna