plakát seriálu

Falling Water

(Falling Water)

Názory uživatelů

Falling Water

Jakožto racionalní člověk bych čekala, že mě tento počin absolutně zhnusí ... No, dokoukala jsem to a ještě ke všemu během pár dní, takže zhnusená zjevně nejsem:)

Žánrově i zpracováním je to hodně podobné Sense8, taková pomalejší, napínavá a záhadná fantasmagorie. Jediné co mi skutečně vadilo, byly poslední díly a jejich dějové utržení ze řetězu, co se týče logiky a nějakých pavidel Topeka-universa.

Pokud se vám tedy líbil Sense8, zkuste i tohle. Pokud hledáte hodně akce a jasně specifikované universum, tak se tomu raději vyhněte:)

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Falling Water

Těšil jsem se na něco jako Sense8, no nedočkal jsem se. Zatímco cluster se mi dostal pod kůži a hltal jsem každý další díl a nadával, že jsou epizody krátké, tady to bylo naopak. Seriál se vlekl, pod kůží kde nic tu nic, co se děje týče, tak prakticky nepochopení.
Celkově je tohle universum naprosto šílené. Hranice snění a reality je zde zatraceně tenká, postavy přechází do jiného prostředí uprostřed věty, celkově pomalé, zmatené, šílené. Někde kolem šestého dílu jsem měl sice chvilku pocit, že jsem konečně in (v půlce seriálu pravda trochu pozdě), ale další díly mě stejně vyvedly z omylu a finále... no radši nemluvit.

Komu se Sense8 líbil ať zkusí a třeba se mu tohle zalíbí, komu ne, tak to nemá smysl ani načínat.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

His Name Is...

Opravdu chápu že tohle se nelíbí každému. Pomalé tempo, smyslnedávající příběh, tucty záhad a utahaná atmosféra se kdekomu nemusí líbit, já však mezi ty lidi nepatřím. Naopak. Falling Water považuji za velmi dobrý seriál zejména za již zmíněné záhady a výborné herecké výkony. Také oceňuji že se v každém díle děje něco jiného a člověk neví co přesně od toho má čekat. Ví sice jak to bude provedeno, ale neví co. Je pravda že v některých pasážích je Falling Water až moc utahané a až moc komplikované, ale já jsem s tímto seriálem velice spokojen.

Nejlepší Postavy: Bill Boerg, Tess
Nejlepší Herci: Lizzie Brocheré
Nejlepší Epizody: Don't Tell Bill, No Task for the Timid, Monsters, Most Familiar

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé