plakát seriálu

Family Tools

(Family Tools)

Názory uživatelů

Armed and dangerous.

Muhahaha, mám vyhranou sázku. Můj muž se se mnou vsadil, že na nás čeká druhý Kutil Tim, minimálně pět sérií a film. Nenechte se mýlit, nic podobného se u Family Tools nekoná. Jde jen o podprůměrně vtipný a až příliš trapný pokus o komedii.

Každá postava je míň sympatická než ta další. Hlavní hrdina vypadá jak postižené dítě. Jeho spolupracovník je takový stereotyp, až to není hezký. Líný, nic nedělající, věčně se ulévající člověk, zdroj sarkasmu a více či méně podařených vtípků... Prostě co jiného byste od tohoto typu postavy čekali, že? Dále je tu pěkná mladá dívka, kamarádka (nebo ne?), otrávený rodič a prudérní dáma. Aby byla parta kompletní, nesmí chybět přiblblý nerdovský synáček, který se snaží za každou cenu zavděčit, i když pokazí, na co sáhne.

Jak už jsem řekla, vtípky celkově nebyly nic moc. Přibližně jednou za epizodu se našla jedna dobrá scéna, u které se zasmějete. Ve většině případů se ale budete muset přemáhat, abyste se seriálem každou chvíli nesekli. Některé díly utíkají docela rychle, u jiných vám zase přijdou spíš jako hodinovky. První série většinou bývají nejsilnější, tady se o ničem podobném nedá mluvit.

Štěstí, že si ABC zavčas uvědomila, že tohle asi nebude úplně ono, a rozhodla se Family Tools nasadit až téměř po sezóně. S tímto datem byla komedie předem odsouzení k zániku. Překvapilo by mě ale, kdyby tento fakt někomu vadil.

Jako oddychovka se Family Tools dá přežít. Na druhou stranu existuje celá řada lepších seriálů, u kterých se dá vypnout a relaxovat. Zkuste tedy raději je.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí