plakát seriálu

Podstata strachu

(Fear Itself)

Názory uživatelů

Podstata strachu

Tvůrci si na nás připravili jednu sérii různých příběhů. Každá epizoda Vás zavede jinam. Nemá smysl rozebírat epizodu po epizodě, ale jelikož se tvůrci snažili v každé epizodě sáhnout po jiném hororovém žánru, tak Vás určitě všechny bavit nebudou.
V podstatě se to celé dá zvládnout, protože každý díl je o něčem jiném. Dostanete díly plné dusné atmosféry se skvělými herci, ale i plytkou nudu a sebeparodii.
Když vám nějaký díl nesedne od začátku, doporučuji rovnou přeskočit na další, který bude snad zajímavější. Celkově si každý vytipuje tak 4 - 5 dílů, což je málo, ale tahá to seriál z podprůměrnosti.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Fear Factor Zero

Tak prvně je asi potřeba říct, že na seriálu se nejvíc odráží doba, ve které byl natáčený. Je trošku sebevědomé nazvat seriál "Podstata strachu" a pak tomu úplně nedostát, ale co si budem, tohle se děje denně - např. 50 States of Fright, které opravdu nejsou Fright, nebo American Horror Story, které už je v málokteré sérii hororové a spíš se věnuje politice. takže je tu podivný rozpor, seriál je starý, jednoduše natáčený, ale to není nic špatného, ostatně spousta hvězd si v něm střihla velmi zajímavé role. Dokonce i znělka je geniální a možná že nejvíc hororová z celého seriálu. Nicméně problém je právě děj, který je tak nějak nestrašidelný, primitivní, nevyvedený do detailu, promarněný potenciál a často i tma, které děsivé vůbec není. Jediné, co můžu pochválit, jsou zajímavé zvraty nakonec, které skutečně často překvapí.

Ale samozřejmě je to antalogie, takže je to díl od dílu, a některé díly jsou skutečně lepší, jiné jsou vážně utrpení. asi je na každém, aby si vybral své oblíbené. :)

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí