plakát seriálu

Fear the Walking Dead: Flight 462

(Fear the Walking Dead: Flight 462)

Názory uživatelů

Co se takhle proletět?

Jsem fanouškem TWD i FTWD, takže i zde se uplatnilo mé nadšení.

Natočit krátkometrážní seriál o minutových dílech je brilantní nápad. Do malého prostoru vtěsnat všechno, co má být odvyprávěno, je umění. A to se opravdu umět musí. A Dave Erickson a Robert Kirkman rozhodně umí.

V šestnácti epizodách nám naservírovali představu osudu pasažérů na počátcích apokalypsy a uzavřeným prostorem jen umocnili emoce a strach, který každou epizodou narůstal.

Koukala jsem každý den na jednotlivý díl, ale rozhodně musím více ocenit shlédnutí všech najednou. A to i doporučuji vám.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Flying dead

Minisérie od FTWD se podle mě velmi vydařila. Úzkost, strach, panika v uzavřeném prostoru ze kterého není úniku. Každá epizoda má jen minutu a to se mi líbilo asi nejvíc. Do šedesáti sekund vměstnat tolik, to je umění. A tvůrcům se to podařilo. Teď nás čeká epizoda „velkého“ seriálu a tam se máme dozvědět o osudu letu. Už aby to bylo.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Propojení

Pro všechny skalní fanoušky TWD jednoznačná nutnost.
Pro ty, co seriál sledují, tak se dočkají mostu mezi první a druhou řadou FTWD.
Pro ostatní zbytečné.
Děj se odehrává v letadle, kde se postupně hustí atmosféra a strach z nakažených. Podle mého názoru by i mohlo fugovat jako samostatná epizoda, dovolil bych si i říct, že by děj dokázal fungovat jako pilot svého vlastního nového seriálu, samozřejmě po drobných úpravách.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Prečo?

Otázkou ostáva, prečo to nutne museli prepojiť s FTWD? A to hlavne s tak nevýraznou scénou. Samotné diely boli super. Tiež odporúčam pozrieť ako celok, avšak to vysvetlenie prepojenia na "veľký" seriál bolo podľ mňa dosť smiešne.

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé