plakát seriálu

Fearless

(Fearless)

Názory uživatelů

Dost dobré....

Tak to je to,co britská televizní tvorba umí.Výborné krimi,ve kterém se prolíná falšování důkazů,tajné služby,terorismus a další prvky současného světa,přitom vše je postaveno na úmrtí jedné dívky a nespravedlivé odsouzení viníka.Tento seriál má výborný scénář a Helen McCrory v hlavní roli byla správnou volbou pro to,aby byl tato série úspěšná.
Všem co mají rádi dobré krimi mohu pouze doporučit,protože Britové opět dokázali,že krimi prostě umí.........

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Fearless

Výborně postavami propletená,vládou konspiračně doplněná a s kriminální zápletkou dokonána tato anglická seriálová pecka.Herci jsou svou kvalitou věrohodní a proto tomuto seriálu dávám 100%,těch 6 dílů stojí za vzhlédnutí...

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Fearless

Krátký seriál, který nás nejdříve seznámí s právničkou, která se snaží z vězení tahat nespravedlivě odsouzené a s jedním (asi) nespravedlivě odsouzeným, který dlí v base už 14 let. Na to se ale docela rychle nabalují další věci, jako všemožná konspirace, terroristi a tajné služby všeho druhu a všemožných zkratek.
Rozhodně sledování neurazí, natočeno je to celkem poutavě a bez větších hluchých míst. Ale jednak mi vadil profil odsouzeného viníka, který chvilku vinu přiznává, chvilku tvrdí, že on nic, to právničce moc nepomáhalo, spíš bych ho dal do ústavu než do basy. A pak vývoj posledních dílů a celkový závěr byl pro mě dost velkým zklamáním. Tolik let se všechno zdárně maskuje na nejvyšších místech a pod velkým utajením a najednou nastoupí advokátka, důkazy prakticky nemá jen nějakou teorii, udělá na politika baf a on jí všechno vysype, další se to dozví, tak se radši rovnou picne a tak dál. Prostě to najednou ztratilo zbytky uvěřitelnosti a změnilo se na jakousi pohádku.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí