Flaked

Flaked (Flaked) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
LuciaG

21. března 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Príjemný seriál

Napriek tomu, že seriál nie je vyslovene pozitívny na mňa zapôsobil veľmi príjemne. Skvele vybraté prostredie, dobre vybratí herci a dej odsýpa presne tak ako má a zápletiek tam tiež tak akurát. A celé je to korunované skvelým soundtrackom.

Avatar uživatele
lukascoolarik

12. července 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nudná a barevná šeď

Flaked je živoucím důkazem toho, že i Netflix může šlápnout vedle.

Začněme ale tím pozitivním. Will Arnett svou roli zvládá slušně, i přes nudný nádech epizody relativně rychle plynou, prostředí je fajn a samotný koncept není vůbec špatný.

Nyní negativa, která v tomto případě převažují. Žánrově má jít o komedii, přesto jsem marně hledal místa, kde bych se skutečně zasmál. Sice dokážu rozpoznat, co bylo myšleno jako vtip, ale jen málokdy to jako vtip skutečně zhodnotím. Konverzace postav jsou obvykle o ničem a většina interakcí působí neskutečně trapně a nepříjemně; prostě ten typ rozhovoru, kdy absolutně nevíte, co říct, a to, co vám vyjde z úst, je totální hovadina. Postavy jsou na jedno brdo, nepůsobí zajímavě. Souboj dvou přátel o jednu ženu mohl být zpracován o dost lépe.

Suma sumárum, mělo to potenciál, ale ani zdaleka to nesplnilo má očekávání. Po dvou skrz naskrz průměrných až lehce podprůměrných epizodách dávám 30 % a doporučuju leda jako pracovní kulisu.

Avatar uživatele
novoten

14. listopadu 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Demoverze Californication

1. série - 50% - Willa Arnetta mám už od dob jeho občasného přihrávání ve 30 Rock ve velké oblibě a když se rozhodl zabloudit do vod melancholické dramedy, zpozorněl jsem. Očekávané zamyšlenější Californication se bohužel dostavilo jen napůl. Serióznější a většinu času i uvěřitelnou verzi eskapád Hanka Moodyho sice Chipův příběh připomíná, ale psaný je tak líně, že si z něj nemám co vzít. Navíc samotný ústřední charakter je od samého úvodu nesympatický a kdykoli může něco pokazit, naprosto neomylně se pro takovou variantu rozhodne. V kombinaci s nezajímavými vedlejšími postavami tak lze snad jen obdivovat Arnetta za to, že se rozhodl vypsat z hříchů, které pravděpodobně vedly k rozvodu s Amy Poehler. Ze skutečnosti, že při práci na seriálu propukla nejen u jeho alter ega, ale i u Arnetta samotného, závislost na alkoholu, pak dokonce zamrazí. Jenže těch sebezpytujících, sebeobjevujících nebo jen a pouze zamyšlených kabelových vztahovek je dost a z posledních let namátkou Togetherness, Girls, Looking a konečně právě i ono Californication jsou někde úplně jinde. Promiň, Wille, málokdo by ti přál dobrý seriál tak moc jako já, ale Flaked jím zatím není.

2. série - 50% - Že nemůžu hodnotit lépe, to mě tváří v tvář fenomenálnímu výkonu Willa Arnetta mrzí ještě více než loni. Jenže i když zkorigovaný počet epizod potěší a zamezí ve vytváření zbytečných výletů a odboček, ani tak to nestačí. Někdo měl totiž šílený nápad udělat z polopříčetného přihrávače Coolera hlavní postavu a byť George Basil svoji přirozenou výstřednost změkčuje, jak jen může, pořád působí veškeré jeho linky zbytečně násilně a kdykoli byť jen zabředne do neuchopitelného dialogu, ztrácím pozornost. Naopak Dennis má na svoji linku štěstí, jeho vyvolenou se totiž stala Rosa v podání neselhávající Lenory Crichlow a ta si dokáže vytvořit neodolatelnou chemii s kýmkoli. A co se týče Chipa, ten má pořád dar dovést i tu nejpoklidnější situaci ke katastrofě, čímž mě vytáčí snad stále víc. O Flaked nedokážu s čistým svědomím říct, že je špatný seriál a myslím, že se spoustě lidem bude právem líbit. Já ale nedokážu přenést přes srdce to, že nikdy neudělá pořádný krok dopředu, ale vždycky jen stranou.

Avatar uživatele
Maslord

1. září 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nič, jednoducho nič.

Slabučký seriál o stroskotaných hipsťákoch. Neponúka toho veľa, ale ako ľahká oddychovka, či pozadie sa dá sledovať. Viac k tomu povedať neviem, keďže dlhšie ako pilot som sa ne túto nudu pozerať nevydržal.