Flaked

Flaked (Flaked) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
LuciaG

21. března 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Príjemný seriál

Napriek tomu, že seriál nie je vyslovene pozitívny na mňa zapôsobil veľmi príjemne. Skvele vybraté prostredie, dobre vybratí herci a dej odsýpa presne tak ako má a zápletiek tam tiež tak akurát. A celé je to korunované skvelým soundtrackom.

Avatar uživatele
lukascoolarik

12. července 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nudná a barevná šeď

Flaked je živoucím důkazem toho, že i Netflix může šlápnout vedle.

Začněme ale tím pozitivním. Will Arnett svou roli zvládá slušně, i přes nudný nádech epizody relativně rychle plynou, prostředí je fajn a samotný koncept není vůbec špatný.

Nyní negativa, která v tomto případě převažují. Žánrově má jít o komedii, přesto jsem marně hledal místa, kde bych se skutečně zasmál. Sice dokážu rozpoznat, co bylo myšleno jako vtip, ale jen málokdy to jako vtip skutečně zhodnotím. Konverzace postav jsou obvykle o ničem a většina interakcí působí neskutečně trapně a nepříjemně; prostě ten typ rozhovoru, kdy absolutně nevíte, co říct, a to, co vám vyjde z úst, je totální hovadina. Postavy jsou na jedno brdo, nepůsobí zajímavě. Souboj dvou přátel o jednu ženu mohl být zpracován o dost lépe.

Suma sumárum, mělo to potenciál, ale ani zdaleka to nesplnilo má očekávání. Po dvou skrz naskrz průměrných až lehce podprůměrných epizodách dávám 30 % a doporučuju leda jako pracovní kulisu.

Avatar uživatele
Maslord

1. září 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nič, jednoducho nič.

Slabučký seriál o stroskotaných hipsťákoch. Neponúka toho veľa, ale ako ľahká oddychovka, či pozadie sa dá sledovať. Viac k tomu povedať neviem, keďže dlhšie ako pilot som sa ne túto nudu pozerať nevydržal.