plakát seriálu

FM

(FM)

Názory uživatelů

Ladíme rádio SKiN na frekvenci 86,5 FM

Samozřejmě. Po vystoupení Chrise O'Dowda v seriálu IT Crowd čekal každý obrovskou komediální pecku. Každý čekal seriál, který bude IT Crowd zdatně konkurovat a šlapat mu na paty. O to větší zklamání teď všichni cítí. To se bohužel projeví i na jejich hodnocení seriálu. Ač se jedná o seriál kvalitní, slávy a popularity IT Crowd určitě nedosáhne. Na mě FM působí ale velmi příjemně. Po pilotu jsem si sice říkal, že to nebude uplně to pravé, ale druhý díl mě vyvedl z míry. S každým dalším dílem mám postavy raději a seriál u mě stoupá na oblíbenosti. Po pilotu bych hodnotil 60%, po druhé epizodě 70%, ale po třetí epizodě to je už 80%. Velmi příjemných 80%. Hodnocení už se dál zvedat nebude, ale i tak jde o povedený kousek, jež jsem sledoval rád a bavil mě i nadále.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Britcom...

Specifická symbióza sitkomů a britského humoru. U tohoto seriálu to platí dvojnásbně. Nehraje si na super vtipný sit-com ani na mozek zatěžující drama. Po vlažném začátku se seriál začíná slibně rozjíždět, a i když spoustu námětů čerpá odjinud (nelze si nevšimnout narážek na IT Crowd - když Lindsay popisuje bezdomovce, který měl údajně ukrást notebook Ladyhawk... nebo scénka Doma, který přišel dočasně o sluch - I'm deaf... yeah, very funny...). Ale i když se to může zdát podivné, líbí se mi to. Není to záplava gagů ani nijak destruktivní drama... je to prostě oddychovka, kterou si rád pustím a budu vědět, že i když nebudu zrovna ohromený hromadou originálních nápadů (i když, pár se jich jistě najde), pobavím se. A o to mi jde především... (po shlédnutí epizody 3)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tak to vidím já...

Čekal jsem víc. Tohle je sice jenom první dojem po prvních třech dílech. Na druhou stranu jde o plovinu série, tak už se změna příliš očekávat nedá. Zatím to na mě ale působí spíš hůř než líp. Pilot je naprosto průměrný. Ani další dva díly nejsou o moc lepší. Zápletky dílů jsou naprostá recyklace (nevím přesně odkud, ale určitě jsem to už viděl minimálně dvakrát).
Navíc jsem čekal zástup vtipů (co jiného bych měl čekat od Chrise O'Dowda), kterých tu je minimum. Navíc jediná hláška a jediný vtip není nový. Pokud už na začátku první série působí seriál opotřebovaně, jak na tom bude zbytek? Pochybuje (ale doufám) že se to zlepší.

Nejprve jsem si myslel, že hrdinové by se mohli stát sympatickými, ale teď už na mě působí spíš protivně.
Druhe IT Crowd se bohužel nekoná.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí