plakát seriálu

Frasier

(Frasier)

Epizoda 1×08 – Milovaná nevěrnice (Beloved Infidel)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Frasier s Nilesem jdou na společnou večeři a v restauraci zahlédnou svého tátu během rande. A ne jen tak ledajaké rande. Oba totiž věří, že jde o ženu, se kterou Martin v mládí podvedl jejich matku.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Frasier měl jít na Nilesovu přednášku, ale ta byl zrušena, a tak si bratři vyrazí na večeři. V restauraci si všimnou svého otce, který měl být u svého kamaráda, ale teď tu sedí u stolu s neznámou ženou a očividně se dobře baví. Náhle žena začne plakat a odejde pryč. Bratři si myslí, že to byla Marion Lawlorová; když byli ještě malí, rodiče se s Lawlorovými přátelili, ale pak se rozhádali a už se nikdy nesešli.

Druhý den přijde za Frasierem Niles, kterému otcovo setkání leželo v hlavě, a přinese mu ukázat svůj deník z dětství. Z jeho tehdejších poznámek vyplývá, že se rodiče tehdy hodně hádali a on viděl otce, jak se v noci objímal s Marion, takže předpokládá, že s ní měl otec poměr. Frasier tuto teorii odmítá, ale Niles si je jistý, že má pravdu, a tak jim Daphne navrhne, aby se zeptali otce přímo. Ten zrovna vejde do dveří a Daphne se ho zeptá, zda měl před třiceti lety poměr.

Otec poměr popírá, a tak mu synové řeknou, že ho včera viděli v restauraci, a Frasier mu řekne o Nilesově teorii. Martin pak připustí, že poměr skutečně měl, ale díky setkání s Martin je odhalena pravda. Poměr měla Martinova žena s manželem Marion a Martin ji jen bránil.

Hlavní postavy
Dr. Frasier Crane
Daphne Moon-Crane
Dr. Niles Crane
Roz Doyle
Martin Crane
Vedlejší postavy
Marion Lawlor
Waitress
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMilovaná nevěrnice
Původní názevBeloved Infidel
Rok natočení1993
Premiéra4. listopadu 1993
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry27 100 000 diváků
Autoři profilu epizody