plakát seriálu

Frasier

(Frasier)

Epizoda 4×22 – Na nic se mě neptej (Ask Me No Questions)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Niles se zeptá Frasiera, jestli si myslí, že se k sobě s Maris hodí.

Daphne dá Martinovi dárek, uplete mu svetr. Martinovi se to nelíbí. Nemá přece narozeniny a ani jí to nemůže zaplatit. Frasier čeká na Nilese, chystají se na squash. Jenže Niles přijde pozdě, a ještě k tomu telefonuje se svou ženou. Mluví na ni láskyplně, poradna pomáhá. Jenže Frasier se bojí, že do toho jde Niles moc rychle. Martin dá Daphne dárkový koš. Jenže ta tuší, že jde jen o revanš, a tak si ho nechce vzít. Nakonec si dárky vrátí, ale pak si je zase vymění zpět.

Frasier stálé váhá, co odpoví Nilesovi. Sejde se se služkou Nilesovy ženy a zeptá se, jak na paní působí poradna. Služka řekne, že dobře, že je na všechny milejší. Daphne ale naznačí, že mu služka mohla lhát, protože Niles byl vždy dobrým nárazníkem mezi služebnictvem a Maris, takže ho chce mít zase doma. Frasier opět tápe.

Frasier myslí na Nilesův problém i na rande. Baví se s Alicí, jestli se k sobě někteří lidé opravdu hodí. Naznačí mu, že je do něj zamilovaná, jenže on nepochopí. Jde se projít městem a má ve všem hrozný zmatek...

Hlavní postavy
Dr. Frasier Crane
Daphne Moon-Crane
Dr. Niles Crane
Roz Doyle
Martin Crane
Vedlejší postavy
číšnice
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevNa nic se mě neptej
Původní názevAsk Me No Questions
Rok natočení1997
Premiéra20. května 1997
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody