Frasier

Frasier (Frasier) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Policejní příběh

Frasier veze Roz na rande, překročí rychlost a je zastaven policistkou. Má narozeniny, a tak ho nechá odjet jen s napomenutím. Frasier o půvabné ochránkyni předpisů vypráví doma a jeho otec Martin zavolá kamarádovi na stanici, aby zjistil její jméno. Jmenuje se Maureen a právě by měla být v jednom blízkém baru. Frasier s Martinem se tam hned vypraví. Dívku najdou a pozvou ji na drink. K všeobecnému překvapení se Maureen zakouká do Martina. Ten se radí s Nilesem, co si s tím má počít. Dostane se mu doporučení, aby se se ctitelkou sešel. Pak se uvidí.
Martin jde na rande, ale objeví je Frasier. Když mu dojde, že jde otec tokat, cítí se hrozně. Popřeje mu štěstí a vypaří se. Po příchodu do rádia si začne Roz stěžovat na svůj chudý sexuální život. Myslí si, že už se nemůže cítit trapněji než před hodinou, kdy zjistil, jak je to s Maureen a otcem. Plete se. Jeho citovému výlevu naslouchali všichni gratulanti, kteří čekali schovaní za stolem...

Zajímavosti

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Když se Frasier pokusí sfouknout svíčky, v jednom záběru jsou na dortu a v tom následujícím už jsou sundané a Frasier dort krájí.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358