Frasier

Frasier (Frasier) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Válka Moonových

Niles se v baru snaží přesvědčit Harryho Moona, aby se vrátil k manželce. Je zaskočen jeho podivným zaměstnáním – nechává se za peníze mlátit od kluků, kteří chtějí zapůsobit na své přítelkyně. Když Niles vidí, že zřejmě neuspěje, prosí ho, aby aspoň navštívil dceru. Daphne je totiž smutná, že se nepřijede podívat na svatbu.

Niles vezme Moona k Frasierovi a plánuje, jak ho dá dohromady s paní Moonovou. Navede Martina, aby hrál, že se o Gertrudu zajímá. Harry by mohl začít žárlit a třeba by se k ní vrátil. Daphne s matkou se vracejí z Havaje a doma na ně čekají Niles s otcem. Daphne je mile překvapená. Ale jen do chvíle, než paní Moonová seřve Harryho a uraženě odejde. Niles dostane vynadáno, jak ho něco takového vůbec mohlo napadnout. Kdyby se s ní poradil, řekla by mu, že se rodiče nemůžou vystát. Přesto Niles přesvědčí Harryho, aby zůstal ještě jeden den. Frasiera poprosí o rezervaci v luxusní restauraci, kde by se rodiče mohli usmířit.
Frasier s Roz probírají v kavárně onu osudnou noc. Roz z legrace vyplní anketu kavárny, ve které se hodnotí poslední sexuální zážitek... Frasier se zeptá, proč mu dala jen čtyři body z pěti.

V restauraci se vyvíjí vše dobře. Pak se ale Harry s Gertrudou poperou. Nakonec Daphne odvede matku a Niles otce. Ten se chystá zpět do Anglie...
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358