Frasier

Frasier (Frasier) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Vyhoďme ho z kola ven

Frasier jde do hospody s Roz a dalšími dvěma kolegy. Roz jim řekne nejnovější drb, že stanice přetáhla rozpočet a někoho tedy vyhodí. Roz si myslí, že by to mohl být Bulldog, který je tak trochu podivín a navíc se nedávno pohádal s vedením kvůli platu. O své místo se bojí i rozhlasový kněz Mike. Frasier mu řekne, že vyhodí Bulldoga, aby Mikea uklidnil. Ten však stojí za dveřmi jeho kanceláře a celý rozhovor vyslechne. Je si jistý, že proto si ho k sobě na odpoledne předvolal ředitel. Frasier se ho snaží uklidnit, ale rozčilený Bulldog je rozhodnutý jít za ředitelem a dát výpověď sám, protože jeho nikdo vyhazovat nebude.
Když to zjistí Roz, vynadá Frasierovi. Je to jen drb a na odpolední schůzce chce ředitel s Bulldogem probrat rozšíření jeho pořadu do celoplošného vysílání.

Frasier volá sekretářce ředitele, aby Bulldoga zastavila, ale už je pozdě. Bulldog řekl řediteli vše od plic a teď se cítí skvěle. Roz nařídí Frasierovi, že musí zajít za ředitelem a vše mu vysvětlit. Když přijde Frasier domů, otec se ho hned vyptává, co je s Bulldogem, protože každý den poslouchá jeho sportovní pořad, ale dnes nebyl. Frasier mu řekne, že Bulldog dal výpověď, a pak mu vylíčí, co se stalo. I otec mu řekne, aby šel za ředitelem a napravil svou chybu. V ten moment přichází do Frasierova bytu Bulldog...

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Fruiko