plakát seriálu

Frasier

(Frasier)

Epizoda 1×10 – Vyhoďme ho z kola ven (Oops!)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Frasier jde do hospody s Roz a dalšími dvěma kolegy. Roz jim řekne nejnovější drb, že stanice přetáhla rozpočet a někoho tedy vyhodí. Roz si myslí, že by to mohl být Bulldog, který je tak trochu podivín a navíc se nedávno pohádal s vedením kvůli platu. O své místo se bojí i rozhlasový kněz Mike. Frasier mu řekne, že vyhodí Bulldoga, aby Mikea uklidnil. Ten však stojí za dveřmi jeho kanceláře a celý rozhovor vyslechne. Je si jistý, že proto si ho k sobě na odpoledne předvolal ředitel. Frasier se ho snaží uklidnit, ale rozčilený Bulldog je rozhodnutý jít za ředitelem a dát výpověď sám, protože jeho nikdo vyhazovat nebude.
Když to zjistí Roz, vynadá Frasierovi. Je to jen drb a na odpolední schůzce chce ředitel s Bulldogem probrat rozšíření jeho pořadu do celoplošného vysílání.

Frasier volá sekretářce ředitele, aby Bulldoga zastavila, ale už je pozdě. Bulldog řekl řediteli vše od plic a teď se cítí skvěle. Roz nařídí Frasierovi, že musí zajít za ředitelem a vše mu vysvětlit. Když přijde Frasier domů, otec se ho hned vyptává, co je s Bulldogem, protože každý den poslouchá jeho sportovní pořad, ale dnes nebyl. Frasier mu řekne, že Bulldog dal výpověď, a pak mu vylíčí, co se stalo. I otec mu řekne, aby šel za ředitelem a napravil svou chybu. V ten moment přichází do Frasierova bytu Bulldog...

Hlavní postavy
Dr. Frasier Crane
Daphne Moon-Crane
Dr. Niles Crane
Roz Doyle
Martin Crane
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Bob 'Bulldog' Briscoe
Ned Miller
Chopper Dave
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevVyhoďme ho z kola ven
Původní názevOops!
Rok natočení1993
Premiéra18. listopadu 1993
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody