Friends with Benefits

Friends with Benefits (Friends with Benefits) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
ševča

3. srpna 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Osvěžující

Se seriálem nebylo nic špatně, nezrušili ho, že by byl hrozný, ale podle mě ztroskotal na nedostatečné propagaci. Pokud člověk nehledal, nikde nenarazil na něco o něm. Jako by se neobtěžovali. A stejný přístup byl vidět i na seriálu. Přitom to byla taková lehce průměrná oddychovka, u které jste se neprohýbali smíchy, neřešili jste tam ságu nějakého vztahu, ale měli jste příjemný pohled do zákulisí moderního přátelství lidí, kteří ze sexu nedělají žádnou hrůzu. Mám-li mluvit pravdu, poněkud osvěžující po 20 letech seriálů, co nám i třeba násilím vtloukaly do hlavy, že pokud nespíme s někým pouze z lásky, jsme buď pitomí nebo lehcí.

Avatar uživatele
Lemonie

16. srpna 2011

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po 2. dílu

Zatím to vypadá docela slibně. Ústřední dvojice je mi sympatická a je vtipné, jak nakonec stejně vždycky skončí spolu. Žádné velké výbuchy smíchu se nekonaly, nicméně dávám tomu ještě čas.

Avatar uživatele
Picky

30. května 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

xxx

Po všech těch seriálech, jako Friends či HIMYM, to byla fajn oddechovka. Rozhodně bych byla raději za pokračování tohoto než-li himym

Avatar uživatele
ragelly

11. října 2011

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Your stupid slump-buster advice got me hit by a car!

Když jsem loni v květnu viděla seriál na seznamu šťastlivců, kteří dostanou šanci v nové sezóně, byla jsem nadšená. Vždyť duo Ryan Hansen (Veronica Mars, Party Down) a Danneel Ackles (One Tree Hill) nemůže šlápnout vedle. A i když jsem nakonec nadšením nejásala, rozhodně si nestěžuju. FwB mě pobavilo. Sem tam i dost.
Je to ten typ seriálu, kterému jde o to, abyste se smáli od první do poslední minuty každého dílu. Musím říct, že to se u mě nedělo, i když se některé scénky a gagy opravdu povedly.
U FwB neuvidíte nic nového ani nic extra. Někdy se ale přece jen zasmějete a od seriálu nakonec budete odcházet spokojení.. a odpočatí.

Avatar uživatele
novoten

12. března 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

They're the Worst

Když není žádná postava vyloženě sympatická, je něco špatně. A když se za polovztahový sitcom vydává něco, kde mají téměř všechny hlavní charaktery každou epizodu sex s někým jiným než minule, je toho špatně trochu víc. Friends with Benefits vykrádají zápletkami i stylem humoru Přátele, HIMYM i třeba Happy Endings a nepřidají k tomu ani špetku originality. Celou sérii (která zaslouženě zůstane sérií jedinou) jsem tak byl ochoten přetrpět jen kvůli kráse Danneel Harris-Ackles a Jessicy Lucas.