plakát seriálu

Futurama

(Futurama)

Epizoda 6×04 – Návrh Nekonečno (Proposition Infinity)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Kiff začne Amy připadat jako srab a tak si najde toho nejdrsnějšího, nejzlejšího a nejopilejšího, koho zná – Bendera! Začnou spolu chodit a musí to utajit. Protože vztahy mezi robotem a člověkem jsou odsuzovány.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Kiff s Amy vidí v televizi nějakou zlou zprávu a po Kiffově komentáři k této zprávě přijde Kiff Amy jako naprostý slaboch. Ale neví, jak se s tím vypořádat. A tak se oba pohádají.

Ve městě řádí nový dlaždicový grafity umělec – Bender. Toho zatknou potom, co podobné grafity naskládá na zadek robo-policajta. Zavolá Amy, aby za něj zaplatila kauci. Jdou do baru a Amy později skončí s Benderem v posteli. Musejí zakrýt všechny stopy, aby nikdo nic nezjistil o jejich vztahu. Venku je uvidí robo-rabín a odsoudí je.

Planet Express letí na planetu Tornadus chytit tornádo, aby ho mohl profesor zmenšit a měl kompletní sbírku na své vystoupení s nakládanými počasími. Jakmile je tornádo chyceno, tak si vleze Amy s Benderem do něj. Při zmenšování začnou z tornáda odlétávat kousky oblečení a tajemství Bendera a Amy je venku!
Profesorovi se to nelíbí a tak pošle Bendera za robo-rabínem, aby se napravil, a Amy pošle za svými rodiči. Jenže nakonec si k sobě zase cestu najdou. Bender požádá Amy o ruku, ona řekne ano. Aby se mohli vzít, tak musí projít návrh Nekonečno. Ten umožňuje to, že člověk může mít vztah s kýmkoli nebo čímkoli. Uspořádají kampaň a mají celkem úspěch.

Při rozhovorech se ukáže profesor Farnsworth jako oponent, nejdřív je proti, ale pak řekne pravdu o to, že i on jednou chodil s robotem, jenže ta robotka ho podvedla a proto byl proti tomu. Teď už mu to ale nevadí. Návrh Nekonečno je prosazen a Bender a Amy spolu můžou zůstat. Jenže nezůstanou, protože Bender ji opustí a Kiff se pochlapí a získá Amy zpět.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Nečteme to po sobě
Diktováno, ale nečteno
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Bender: Pokud nesnášíte nesnášenlivost a nechcete ode mě dostat do držky, prosím, podpořte Návrh Nekonečno!
Hlavní postavy
Philip J. Fry
Turanga Leela
Bender Ohýbač Rodriguez
John A. Zoidberg
Hubert J. Farnsworth
Hermes Conrad
Amy Wong
Vedlejší postavy
stroj na víno
matka v obchodě
zaměstnanec zakázané planety Hollywood
první muž v obchodě
Bender jako vyzvánění
pre-op transformér
hlava Lassie
hermaphrobot
muž v obchodě číslo dva
DJ v rádiu
robotí gay
robo-rabín
Leo Wong
Inez Wong
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevNávrh Nekonečno
Původní názevProposition Infinity
Rok natočení2010
Premiéra8. července 2010
Česká premiéra3. března 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Autoři profilu epizody