plakát seriálu

Galavant

(Galavant)

Názory uživatelů

Jednoducho Gal

Galavanta v prvom rade netreba brať vážne. A potom to už ide. Príbehov o rytierovi, ktorý chce zachrániť svoju princeznú, tých je tu mnoho. Ale Galavant, to je niečo úplne iné. Spitý rytier, princezná m*cha. A v prvom rade, komu fandíte je záporák. Úplne postavené na hlavu. A presne to je na tom to zaujímavé, čo stojí za pozretie. Každý diel som čakala, čo ma zasa šokuje. A netreba opomenúť chytľavú hudbu a vtip. Ako oddychovka parádne. A ani nezaberie veľa času.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

První řada

První díly jsou opravdu výborné. To říkám celkem objektivně, protože muzikály jinak nemám ráda. Opravdu jsem se hodně nasmála.
Charaktery hlavních postav baví, písně se příjemně poslouchají, texty jsou vtipné.
Ale na druhou stranu musím uznat, že poslední tři díly mi už přišly trochu zmatené, jedna zápletka střída druhou s nepříjemnou návazností. Finále pro mě už přeplácané.
Ale i tak se jedná o skvělý seriál, který určitě pobaví.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Simply the best

Naprosto úžasná komedie! Takhle jsem se nezasmála už dlouho. Je to jediný seriál, jehož díly koukám pořád a pořád dokola. Neustále si musím přehrávat písničky, které jsou hrozně chytlavé. Skvělá hudba, příběh a hlavně herci a jejich postavy. Vůbec nevím, která postava je lepší. Galavant, král, Isabella, Madalena, Sid, Gareth, kuchař nebo třeba rodiče Isabelly. Už jen to jak kuchař chodí, Isabella mluví... To všechno je naprosto perfektní. Škoda, že v Americe to má tak malou sledovanost.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Galavant

Když jsem o Galavantovi slyšela poprvé, nebyla jsem nijak moc nadšená. Pohádková komedie? A ještě ke všemu muzikál? Ne, děkuju. Nic pro mě. Potom ale vyšel první díl a všude se o tom mluvilo velmi dobře. Odolávala jsem vcelku dlouho, ale nakonec jsem si řekla, že jednou epizodou nic nezkazím. A světe div se, nebyla to ani z poloviny tak strašná kravina jak jsem si původně myslela.
Postavy jsou dobré, prostředí příjemné, děj koukatelný a, ačkoli se mi to přiznává dost špatně, písničky chytlavé.
Moje rada je: jestli se rozmýšlíte zda Galavanta zkusit, neváhejte a hlavně nedejte na dojem z traileru.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Heroic Hero

První díl byl neskutečná pecka, protože něco takhle dobrého jsem vážně nečekala. Tvůrci ani herci se neberou vážně a už od začátku dávají najevo, co si myslí o hrdinských eposech.
Obsazení snad ani nemohlo být lepší. Kdo jiný by mohl tak dobře ztvárnit zlomeného a přec hrdinu Galavnata, zhýčkaného a zženštilého krále Richarda, odhodlanou Izzie, drsňáckého Garetha, vždy pozitivního Sida a prvotřídní mrchu Maddalenu? Písničky byly chytlavé a nejvíc mi utkvěla v hlavě ukolébavka, kterou kdysi zpívala Richardovi a Garethovi chůva...

První řada skončila až nechutně otevřeně, snad jako políček do tváře těch, co usilovali o zrušení seriálu sotva začal.
Druhá řada měla pár o poznání nudnějších momentů, ale chvil, které se vlekly, bylo dost málo a tak to zase celé uteklo jako voda, až bylo člověku líto, že ta epizoda nemá alespoň klasických 45 minut.
Závěr celého spektáklu byl navýsost uspokojující a malá ukázka případného budoucího děje navnadila.
Co se týče posledních vteřin, poslední epizody (mimochodem - třešnička na dortu), dodám jen: Tad Cooper Rocks! :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

♫ There was no hero quite like Galavant ♫

Ještě tady nebyl takový hrdina jako Galavant -> A to teda rozhodně nebyl! Po zhlédnutí traileru, jsem se na tenhle zpívající počin vyloženě těšila. Přiznám se, že s lehkým závanem guilty pleasure. Jinak Galavant je oddychovka jako vyšitá. Pozor! Ministerstvo seriálů varuje: Může způsobit permanentně dobrou náladu a nutkavou potřebu zpívat.

První série mě naprosto dostala a já měla chuť zpívat společně s jejími hrdiny. Než se druhá série pořádně rozjela, tak pro mě byla mírným zklamáním ale ke konci se zase vrátili do starých, dobrých, rozjetých kolejí.

A co že je na Galavantovi tak úžasného? Práce se všemi pohádkovými a muzikálovými (či jinými žánrovými) klišé. Všechny ty kulturní nebo popkulturní odkazy, hvězdní hosté nebo prostě fakt, že něco takovéto tady ještě nebylo a hádám, že delší dobu zase nebude.

Pokud to zkouknete, tak nejhorší co se vám může stát je, že si budete zpívat Gaaa-la-vaant, a to chcete!

♫ Way back in days of olde. There was a legend told. About a hero known as Galavant. ♫ -> 80%

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

100 % bez debat

Naprosto geniální nápad, o kterém jsem hned od začátku věděla, že o budu milovat, ale vždycky jsem věděla, že v USA propadne. A hned jsem vděla, že to bude dobře, protože něco tak perfektního může jít jen dolů.
Perfektní písničky, hláška za hláškou, herecké obsazení, které jako by se pro své role narodilo, historie a skvělý příběh. Když se z Madaleny v pilotu vyklube mrcha, je to sice něco, co víme z popisu a trailerů, ale je to tak originální dějový zvrat, že to spustí příběh, který by mě v životě nenapadl. Jsem si naprosto jistá, že to bude moje srdcovka do konce života.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Sing his name...

První série - Úvodní song.. to bylo prostě něco úžasného, chytlavého pozitivního, milého a komického. Musíte tenhle seriál brát asi trochu s nadsázkou, je tu velice dobře poznat spolupráce (či vlastnictví) stanice ABC a Disneyho. Jeden příklad na všechny - hudba od Alana Menkena který dělal a dělá hudbu k super disneyovkám ve spolupráci s Christopherem Lennertzem, z toho vzešly tyhle chytlavé songy. Herecké obsazení je dosti sympatické, i když mi trochu vadí princezna Isabella které to navíc sem tam trochu ujede s hlasem, ale co už, zbytek do parádně vynahradí. Jinak postavy vtipné, hvězdní hosté velice potěší jak hraním tak zpěvem a celý seriál je "od rány" a ani chvilku jsem se nenudil, také dějová linka je zdařile vymyšlená - to co se stalo hned v úvodu prvního dílu sem vážně nečekal. Už teď jsem litoval že jsou natočeny pouze dvě série.

Série druhá - It's...a...new season...Začátek stejně velkolepý jako u první řady,ba dokonce lepší. Druhá řada, řekl bych se nese v trochu více "kabaretním stylu" než řada první. Vtip opět nechybí, jak v dialozích tak přímo v písních. Atmosféra je... a snad jen tohle musím vytknout, více parodická a dochází sem tam k absurdním situacím, ale v pohodě se to dá překousnout, berete to jako čirou zábavu. Hvězdní hosté -" co studio stáli jmění" :D jsou příjemným zpestřením děje. No, jinak tu není asi nic co bych už v názoru na první řadu nenapsal. Sečteno, podtrženo, seriál rozhodně stojí za to zkouknout. Příjemně pobaví a uvolní a některé songy vám zůstanou v paměti asi nadosmrti.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

This is my moment in the sun...

Oh yes! První série Galavanta byla naprosto bezchybná, měla všechno: vtipný příběh, skvělé obsazení, vtipné hlášky i nádherné písničky, které samotný příběh nerušily, ale mistrně doplňovaly. Ty písničky mi hrály v hlavě celé dny a na rozdíl od těch otravných, co slyšíte z rádia, mi to nikdy nevadilo. Celou sérii jsem mohla sledovat pořád dokola a pokaždé jsem si našla něco nového, co mě pobavilo.
Druhá série už byla o něco málo slabší, co se týče kvality písniček. Alespoň dle mého názoru. Nebyly už tak chytlavé, přestože i ve druhé sérii byly skvěle napsané. Jen prostě necítím tu potřebu zpívat si je pořád dokola (jak jsem si občas nutně musela v autobuse nebo vlaku zpívat "I want to shoot him with a crossbow, I want to stab him in the eyes", což asi mé spolucestující trochu zneklidňovalo :D). Příběh byl také krásný a konec si prostě říká o další sérii.

Nejoblíbenější písničky: z první řady - kde začít? Od úvodní, přes pirátskou, výše zmíněnou Richardovu, až po "this is my moment" (a to rozhodně nevyjmenovávám všechny!); z druhé řady duet Bobby a Richarda z osmého dílu a "it´s a good day to die" z devátého.

Nejoblíbenější postavy: snad všechny! Richard, Galavant, Madalena a Gareth ale vedou. :D

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Pohádka trošku jinak

Super nápad. Je to takové svěží, neokoukané a hlavně vtipné. Ty písničky a jejich texty vás prostě dokáží krásně vtáhnout do děje a hlavně ty texty jsou opravdu velice veselé. Člověk by měl mít kolem sebe občas veselo a když to nejde jinak, tak tento seriál mu to veselí rozhodně zaručí vrchovatou mírou. Myslel jsem si, že seriál ve kterém se bude i zpívat nebude nic pro mě (Glee opravdu nemusím totiž), ale Galavant mile překvapil a mně se líbí moc. Všechny díly rychle utečou a celé je to prostě fajn.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Gáá-láá-vááánt!

Galavant je úžasný. Čas od času je nám takovéhle šílenosti třeba, abychom nebrali seriálový svět příliš vážně. Díky tomu, že se jedná o ryzí parodii, je tu možné všechno, takže vás vždy překvapí dalšími a dalšími úlety. Písničky celou tu netradiční atmosféru jen podtrhují a jsou provedené na vysoké úrovni, pokud byste se snad o jejich kvalitu báli. Tu a tam se mihne hvězdný host a časem si zamilujete mnohé z postav, ale hlavně jde o ty nápady a vtípky.

Třetí série se dočkáme leda zázrakem, ale buďme vděční alespoň za ty dvě, Galavant vám totiž spolehlivě vykouzlí úsměv na tváři (pokud vám rovnou nezpůsobí neutuchající záchvat smíchu).

90 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Your moment in the sun

Takováhle věc se hodnotí hodně těžko. Je to totiž natolik netradiční, že jakékoli běžně užívané fráze jsou zde naprosto nepoužitelné. Pokusím se to vzít trochu popořadě a snad se v tom nějak vyznáme :) :

- Obsazení se velmi povedlo. Joshua Sasse má přesně tolik uhlazeného charisma, aby mohl hrát hrdinu, ale zároveň ho skrývá natolik dobře, že mu věříte i toho odpadlíka. Naprosto excelentní výkon předvádí také Timothy Omundson, který je "záporákem", jakého prostě musíte milovat. Mallory Jansen je mrcha s velkým M, Luke Youngblood nedoceněným pomocníkem s božským hlasem :D Vinnie Jones je drsňák s měkkým srdcem, kterého byste chtěli obejmout, ale netroufnete si.
- Zpívání hraje velkou úlohu a nutno říct, že všechny písničky jsou mistrně napsány a snad ještě lépe odzpívány. Hudební vložky nepůsobí rušivě, jak se u muzikálů často stává.
- Příběh je neotřelý, a i když místy trochu předvídatelný, nikoho rozhodně neurazí. Naopak, všechny dějové zvraty přijímáte s radostí a úsměvem, protože víte, že tady nemůže být nic zkaženo.

Uvědomuji si, že používám hodně superlativ, ale jsem z tohohle seriálového počinu prostě nadšená. Je to tak osvěžující, že na jakékoli zápory (pokud tam vůbec nějaké jsou) vůbec nehledíte. Dávám 90%, protože nevím, co očekávat od druhé řady, a trochu se bojím, aby tvůrci ve vršení praštěností nezašli moc daleko... :)

90 %
91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Rytíř jako z West side story

Musím přiznat, že takhle jsem se dlouho nepobavila. Seriál jde s písničkou na rtech a nakopává všechna ta klišé. Je to bláznivý, přehnatý a stojí to za podívání.
Postavy jsou dobře vybrané. Zvlášť králi Richardovi docela fandím (i když je zloduch se špatným vkusem).
Děj se nedá moc popisovat, musí se to vidět. Klaďas má holku, seberu mu jí zloduch, klaďas má už jen korbel piva a pak ho píseň vyžene zpátky do sedla. Doufám, že to udrží tempo

90 %
91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Way back in days of old there was a legend told...

o hrdinovi jménem Galavant. Asi jako všechny mě muzikály moc nebraly. Ale Gal mě zaujal svým námětem. po první epizodě se mi už hodně líbil a já se začal těšit na další díly. Oceňuju neotřelej příběh, kterej je plnej zvratů, geniální herce (kde je vůbec vzali, tak dobrý herce jsem neviděl už roky), písničky jsou vtipné a chytlavé (ti herci ještě umí krásně zpívat). Postavičky mají osobnost, jsou zajímavý. Sám s hrůzou očekávám, co bude dál. jelikož sledovantost asi nebyla ke konci úplně dobrá. A taky se bojím, že nic tak kvalitního už dlouho neuvidíme.

100 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Skvelý muzikál plný vtipu

Musím uznať, že seriálovo je to úplná sprostosť, ale takto dobre som sa už dlho nenasmiala :D Piesne a ich texty sú zábavné a chytľavé, hlavní hrdinovia pôsobia milo a svojimi hláškami Vás neprestávajú zabávať. Finále seriálu ostalo otvorené, pripravené na ďalšie príbehy Galavanta tak snáď seriál obnovia na ďalšiu sezónu. Dá sa pri tom skvelo zabaviť.

80 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Galavant

Pro mě je to jedno z největších seriálových překvapení. Když jsem četla, že je to parodie, a navíc se tam ještě zpívá, tak jsem si myslela, že to bude propadák. Ze zvědavosti jsem si ale pustila první díl a naprosto mě to dostalo. Chytlavá melodie, vlastní text písniček, hlavní hrdina je sympaťák a dějová linka taky není k zahození. Navíc v druhém díle vtipy na účet jeho matky jsou úžasné.
A respekt překladatelům, protože takhle to přeložit a ještě zrýmovat, je vážně skvělá práce.

100 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

V dobách statečných rytířů a drakobijců...

je tu Galavant. Když jsem viděl trailer a popis seriálu, myslel jsem si, že to bude ptákovina. Pak jsem si přečetl pár názorů a zkusil to. Po shlédnutí prvních dvou dílů jsem zjisti, že je to stále ptákovina. Ale tak zatraceně dobrá ptákovina, že jsem se fakt smál. Tenhle ubohý humor já prostě miluju. Rozhodně budu koukat dál a jen doufám, že v dalších dílech nebudou vtipy upadat a pojede to stejně nastavenou línií, jako od začátku. Nej hláška: Víš co, Jeane. Je rok 1256. Vtipy o mámě jsou fakt starý. :D

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Gala Galavant

Zaujalo mě to už od traileru (to jsem ještě nevěděl, jestli v dobrém, nebo ne), ale nehorázně jsem se na to těšil. A teď je jasné, co je Galavant zač - podle mě jasný kandidát na hit sezóny, protože něco takového se nevidí a je to taková bejkárna, až je to dokonalý --- vůbec to nepůsobí americky, hlavně co se týče prostředí, to jsou samý louky a zříceníny a to je hrozně fajn. Naprosto parádní songy, které jsou součástí příběhu a posouvají ho dál (hlavně ta hned první byla výborná), herci zpívají výborně, postavy jsou jasně dané a úžasně napsané... Galavant je sice vynikající, ale celý seriál táhne geniálně zahraný hlavní záporák, tedy král. Lepší postavu jsem už dlouho nikde neviděl. A musím zmínit i parádního Johna Stamose v epizodní roli... Je to nehorázně vtipné, vůbec ne trapné, tak hloupé, až je to geniální, bravurní parodie a nejvtipnější záležitost za hodně dlouhou dobu srovnatelná s Teorií. Doufám, že tohle mi prodlouží na další sezónu, neboť se obávám, že osm dílů bude velice, velice málo, neboť postav jako je kuchtík, či ten silák, těch je v seriálech opravdu požehnaně málo. Myslím, že po dalších dvou dílech, se do toho seriálu zamiluju, neboť jsem takhle blizoučko. Už dodám jen jedno: Bomba. Všechno, co jsem chtěl říct jsem (snad) řekl, a pokud ne, tak to tady v komentářích určitě někde najdete, jelikož pozitivních ohlasů je dost, a bodejť by ne, když je to taková strašná pecka. Nejvíc originální věc, kterou jsem viděl, aneb jak z chabé zhovadilé látky udělat nezapomenutelnou záležitost. Po svou dílech 90%, čistě jen jako rezerva do budoucna.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Galavant

Toto ma vážne dostalo. Je to niečo úplne iné ako čo pozerám, ale zo zvedavosti a kladných hodnotení som si povedala ,že to pozriem a neľutujem.
Pesničky sú chytľavé, herci vedia spievať, vedia hrať, sú sympatickí. Galavant je síce fajn a hrdina, ale sú tu dve postavy, ktoré mám radšej Madalena a úplne najlepší kráľ na svete King Richard. Timothyho Omundsena som spoznala až ako Kaina v SN, bola som zvedavá ako zahrá kráľa a je úplne dokonalý, najlepšia postava, ktorá ťahá celý seriál.
Najväčším pozitívom je to, že seriál sa netvári ako niečo čo treba brať smtreľne vážne, je to blbosť a nehanbí sa za to :D
Tak trochu verím, že sa stane zázrak a obnovia ho

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Zaplnění muzikálem, komedií a parodií v jednom balíčku

Docela skepticky jsem se stavěla, když ABC uvedla poprvé trailer na Galavanta. Hudební komedie, která má být srovnatelná s ikonickou produkcí Montyho Pythona? Upřímně připravovala jsem se na nejhorší.

Abych vám řekla pravdu, nevěřila jsem, že by někdo měl talent v dnešní době vytvořit křehkou rovnováhu mezi komediálním muzikálem a pohádkovým seriálem situovaným do středověku.

"Galavant" podle mě jen hlavně vyplňoval prázdnou díru. Přišel ve chvíli, kdy se snaží zajistit celoroční program a zaplňují mezery svých programů. Trochu si myslím, že je to i součást boje proti Netflixu a kabelovým televizím.

Narozdíl od první serie Galavanta, druhá byla podle mě více o Richardovi než o Galavantovi. On začal sezónu v jeho nejhorších chvílích. On byl zrazen Garethem a odvlečen s Galavantem. On ztratil své království, svého nejlepšího přítele - vše, více či méně. Galavant není seriál, kde přebývá spíše melancholie, ale písně jako "If I Were a Jolly Blacksmith" dovolila potlačit optimistické emoce a tón středověké hudební komedie.

Vzhledem k událostem na konci první sezóny, různé charaktery byly svedeny dohromady. Byl to většinou pozitivní vývoj; Nový tým přinesl závan čerstvého vzduchu tím, že prozkoumá dynamiku jakou jsme dosud neviděli. Richard a Galavant zejména těžil z toho, jak jejich nepravděpodobné přátelství rozkvetlo rozkošným způsobem. Nespravedlivě korunován pár Madalena a Gareth byl jeden z nejskvělejších částí sezóny.

Galavant udržoval nepředvídatelnou zábavu a talentované vystoupení se drželo pevně první i druhou sezónu. Písně však nebyly už letos tak originální jako tomu bylo před rokem. Přesto si myslím, že je to jedna z nejsvěžejších a lehce vtipných komedií s docela chytlavými melodiemi.

60 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Galavant

Ne, já nemůžu jinak než hodnotit plným počtem. Takhle jsem se naposledy pobavil u Horribla. Z tohohle se může stát kult. Ty písničky jsou opravdu chytlavý. Pak je tahle parodie vtipná, uhozená, bláznivá, ale není trapná. A král je prostě úžasný.

90 %
77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Zábavné od začátku až do konce

Tento seriál se trefil do mé noty. Líbí se mi, že trvá cca 20 minut a jde to v něm jako po másle. Žádné zbytečné průtahy, celou dobu se skvěle bavím. Texty jsou fakt zábavné. Stoprocentní oddechovka na zlepšení nálady :)

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

One of the best ♥

Je to jeden z mála seriálů, u kterých jsem se tak hodně nasmála. Vůbec neberte ohled na to, že tam herci zpívají. To už k tomu prostě patří a ani bych to pryč nedala. Díky tomu je to tak jedinečný. Nudit se opravdu nebudete, to garantuji. :)

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zábavná oddechovka

Galavant je jeden z těch projektů, které mě dokázaly zaujmout od prvního traileru. Čekal jsem zábavná oddechovku u které nebudu muset přemýšlet a prostě si ji užiju a přesně to jsem dostal. Vše zabaleno do chytlavých melodií a vtipných písniček. Parodie a zpěv u mě boduje. Postavy skvělé, exceluje hlavně král Richard (Timothy Omundson), ale baví i Gareth (Vinnie Jones) a samotný Galavant (Joshua Sasse). Rytířský souboj ze druhého dílu je opravdu skvělý a připomněl mi Příběh rytíře. Nevím jestli se dočkáme druhé řady, závěr série po tom přímo volá, ale tvůrci to velmi povedeně zabalili do poslední písničky, takže uvidíme...

Zatímco první série přinesla svěží závan do světa seriálových komedií, tak od druhé se vlastně čekalo hlavně to, že přijde s něčím dalším, novým a neokoukaným. A to byl opravdu těžký úkol. I já musím přiznat, že prvních pár dílů mi přišlo utahaných a říkal jsem si, že už to není úplně ono. To všechno se však změnilo v okamžiku, kdy Richard vymění cenný drahokam za Tada Coopera. V tu chvíli bys ten správný Galavant zpět a vykouzlil mnohokrát úsměv až do opravdu pěkného a povedeného finále. Tentokrát však už pochybuji, že by Galavant opět přežil. Nemůžu si pomoct, ale první série byla lepší a měla chytlavější songy.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Galavant

Bol som na tento serial velmi zvedavy, trailer vyzeral poriadne sibnuto, ale lakavo a to hodne. Ked konecne vysli prve dve casti, hned som si ich pozrel a urcite budem pozerat dalsie, genialny serial, mega vtipny, hlavne scena v druhej casti pocas finale rytierskeho suboja nemala chybu, slzy v ociach :D Dufam, ze toto pobezi dlho :D je to proste Gááálaváááánt :D

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ale, no tak.

Plných 100% nedám. Ale mě se to líbí. Je to takové ze života, ona to je parodie, děsná bejkovina, ale je to chytlavé. Tvůrce už v životě zřejmě potkal nějaké ženy :-D. A mužské postavy jsou taky panoptikum cností. No jako odreagování je to fakt fajn. Hlavně ta parodie na tanečky a zpěvy v muzikálech. Ne každému to ale sedne.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Nečakane dobré

Galavant a jeho družina sa stali pre mňa prekvapivou novinkou, ako už dlho žiadny komédiálny žáner nie a to je to muzikál!A tie fakt nemusím,tu však nemám čo vytknúť.Prvú sériu som mala pozretú za jeden večer. Seriál priniesol so sebou niečo nové, bláznivé, parodické, neokukané, nápadité a vtipné.. postavy viac ako sympatické, nenašla som ani jednu čo by mi prekážala, pesničky chytľavé.. škoda, že sa nedočkáme tretej série.

Dávam 80%. K seriálu sa budem rada vracať, hocikedy len tak, pre zlepšenie dňa či nálady ..

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tad Cooper is dragon! [ King Richard]

Zprvu jsem tímto seriálem pohrdala, ale po tom, co jsem viděla první díl, jsem byla naprosto pohlcena!
Je to snad jediný seriál, který je brán z úplně jiného pohledu- postavy se chovají jako kdyby věděly, že jsou v seriálu, říkají nadčasové věci (něco ve smyslu-už by měli vynalézt tohle a tohle..)
Všechny postavy jsou vážně super, dějová zápletka úžasná!
P.S. petice podepsána

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

A hero known as Galavant

Jo, jo, jo!!! Už od traileru jsem si byla jistá, že to bude něco a i kdyby přeci jen ne, tak aspoň ta ukázka je jedinečná a zaslouží si u mě 100%, protože mě tak rozesmála a tak krásně mi zvedla náladu a vlastně po každé, když jsem si ji pustila, takže ta má u mě místo a zařadila jsem si ji k srdcovkám.

Seriál po dvou dílem naprosto nezklamal, je skvělý, vtipný a roztomilý :) Galavant je užasnej, i když zrovna úžasnej není :) A kdo je můj favorit je King Richard, sice už od ukázek mi byl sympatický, ale jak vykoukl z toho kočáru a pak požádal, vydupal si a nechal si nohsledem unést manželku, vyhrál to na celé čáře :) Líbí se mi i Gareth, z ukázek jsem si myslela, že to bude bručoun, ale mile překvapil a kuchtík je taky perfektní :)

Takže doufám, že si seriál udrží kvalitu, písničky budou chytlavý jako úvodní a She'll Be Mine, souboje dál originální a prostě to bude dál super :)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

skvělé pobavení

musím přiznat že je to přesně takové jak jsem si to představovala, vlastně je to ještě lepší. Už dlouho jsme se u ničeho tak dobře nebavila, pokud se bude hledat nejlepší oddechový seriál téhle sezony, tohle skvělý kandidát. Chytlavé písničky a dobré obsazení. Vážně bych ráda doufala že to dostane druhou sérii

90 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Dostalo mě to.

Po prvním dílu jsem byla na rozpacích, ale druhý díl a scéna při rytířském zápasu mě přesvědčila. Takhle jsem se opravdu dlouho nezasmála, nemít tam titulky, tak ani neslyším, co se děje pak. Tohle prostě musí každý zkusit. Písničky chytlavé. Tím, že na poslech jsou jako když teče cukrová poleva o to víc vás dostane nějaký špek. Super parodie.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Galavant

Musím se přiklonit k názoru lidí, kterým se tento seriál líbí. Je to opravdu vtipné, líbí se mi chytlavé písničky a hlavně skvělý výkon herce Omundsona v roli krále Richarda, která mu opravdu sedla.

90 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Po prvním díle

Což vo to, vtipné to bylo. Ale občas podle mě až mco prvoplánově a předvídatelně. I když některé vtipy se fakt povedly, to musím uznat. (Konečně se stalo, na co jsem čekala - dívka zachráněna být nechtěla :D).
Co mi vadilo, byly ty písničky. Pokud je to rytmická pěkná písnička, fajn, ale tohle je přesně ten styl, co nemám ráda. Občas se zpívá, do toho se mluví a melodie se dá hooodně stěží poznat. Ačkoli herci velmi dobře zpívají.
Uvidím, co přinesou další díly, ale zatím nadšená nejsem.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
19 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Po pilotu...

Wau :) Ač nejsem fanda muzikálů, tak tohle žeru hned po pilotu :) ABC se po čase opět vytáhla a naservírovala nám nekompromisní bláznivinu :) Navíc Vinnie Jones a řada dalších mini-rolí potěšila....sem s dalším dílem!

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Guilty pleasure čo spieva

Oddychové guilty pleasure pre všetkých, ktorí obľubujú hravé seriály, čo sa neberú vážne. Milé, veselé, vtipné, plné zábavných postavičiek a chytľavých pesničiek, ktoré dokážu sparodovať samé seba či celý seriál. Pre mňa rozhodne jedna z obľúbených noviniek, pretože troška cielenej, nenásilnej a vtipnej stupídnosti mi v aktuálnej ponuke chýbala.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

proč jen dvě série ??? :D

Skvělá záležitost, ani chvíli jsem se nenudila. Skvělé vtipy, chytlavé písničky, která jsem si musela neustále zpívat není co vytknout.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Rozhodně netradiční

Stejně tak jako mnoho jiných jsem tomuto seriálu mnoho šancí nedávala - po přečtení úvodního příběhu, jsem si spíš pomyslela něco o nutkání tvůrců být za každou cenu originální a po pravdě takový dojem jsem měla i po prvním dílu. Ale pustila jsem si další a další a další...a už se nemůžu dočkat pokračování. Seriál dokáže vždy překvapit přesně v místě, kde si myslíte, že dál už se nemusíte dívat, boří zažitá klišé a s divákem jedná na rovinu - např. hlavní hrdina má po náročném tréninku svalovou horečku atd.
Co mě tolik neuchvátilo, jsou písně. Texty sice originální a vtipné, ale že bych si je pamatovala déle než skončí, říct nemůžu. Tím spíš smekám před herci, jejichž pěvecké výkony jsou vynikající a neméně tak herecké.
Milou třešničkou na dortu, která se doufám v budoucnu stane pravidelností, jsou netradiční hvězdní hosté - Ricky Gervais a Weird Al se svých mini rolí chopili s přístupem sobě vlastním, tedy naprosto zapadajícím do konceptu seriálu.
Sečteno, podtrženo - originální, vtipné a chytré, a doufám, že tak nezůstane pouze u této minisérie.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

G

Tak tohle je pecka,písničky naprosto bombové,hlavní hrdina taky stojí za hřích a prostě povedený seriál

80 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Jo tohle jo

Galavant se nebere vážně a pros(z)pívá mu to :) Svižná, vtipná a lehce úchylná dvacetiminutovka, kterou nemůžete nemilovat.

90 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Paráááda

Galavant úžasný seriál.Bohužel kvůli seriálové vytíženosti jsem dokoukala 2.řadu až ted.A je mi hrozně líto že končí.Konec parádní zavěr byl prostě skvělí.Postavy super perfektně k sobě sedí.Texty písní no prostě super.Nevím co jiného napsat prostě u mě seriál patří mezi oblíbené a je fakt škoda že končí možná že ho petice zachrání ale pochybuji.Takže se loučím s parádním seriálem který musíte vidět.Doporučuji :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jedinečné

Tenhle seriál se mi moc líbí,první díl dobrý,ale druhý mě dostal.Tak jsem se už dlouho nenasmála.Myslím si,že jestli seriál bude tímto tempem pokračovat,bude jedinečný.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Galavant

Nevím parodie mi nesedí a ještě když se v tom zpívá, tak už vůbec ne. Pokud je někdo fanda seriozní fantasy ,měl by se tomu vyhnout obloukem, aby neměl trpko v ústech ještě hodinu po konci.

10 %
23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
16 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 31 lidí

Wow!

Ve své podstatě je to docela blbina, ale neskutečně zábavná!Podobně mě letos překvapil i seriál Jane the virgin. Pokud potřebujete vypnout od učení či jiných všedních věcí, tak si seriál musíte pustit! Oblíbené postavy: král a samozřejmě Galavant.

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Galavant

Ze začátku jsem na to koukala jak vyvoraná myš ale potom mě to hrozně chytlo písničky jsou chytlavé hlavní hrdina je sympatický a je to jak už někdo napsal předemnou je to ze života takže za mě 100% doufám že se seriál ujme

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

galavant

bezva písně,bezva herci a bezva seriál...překvapil mě a jsem ráda,že mi první díl přišel do rukou úplnou náhodou

90 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Galavant

Tak čakala som úplný prepadák ale opak je pravdou. Zábavné, výstižné a príjemne kukateľné :D Tie piesne ma vždy dostanú ...

80 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Pobaví

Tak Galavant je opravdu zajímavý. U každého dílu se trhám smíchy. Opravdu chytlavá hudba. Skvělý seriál na odreagování.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Gal

Neuvěřitelně chytlavé písně,který mají skvělí texty a mě tím neskutečně baví, v hlavě mi první den znělo ,,Galaáááánt,, takže za mě super.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Originálne ale nie pre mňa

Seriál, na ktorý som sa chystala a tešila dlhšiu dobu, a hoci námet je veľmi originálny, čo sa seriálov týka, pripomína mi už neskutočné množstvo filmov, ktoré som videla, a vtipy sú trochu otrepané.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Galava-aaaaaa-nt!

Naprosto úžasný seriál, kde (pokud vás tento styl baví) budete chlamat celou dobu. Dělá si srandu úplně ze všeho a když to neberete vážně, užijete si to na 100 %. Plus nejlepší chytlavé písničky, úžasní herci, velmi vtipné dialogy a texty písní. Je to blbost, ale nejlepší blbost, kterou jsem snad viděla. Fakt mi to přišlo geniální.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí