plakát seriálu

Gang Related

(Gang Related)

Epizoda 1×09 – Dia de Todos los Santos
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

GTF zintenzivní pátrání po krtkovi, a proto Chapelova jednotka dělá průzkum na každoroční slavnosti Los Angelicos. Paul Carter je Ryanovi na stopě a začíná pochybovat i Jessica.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Javierovi se začíná všechno hroutit pod rukama. Miguel Salazar se začíná roztahovat a přebírat záležitosti Angelicos. Salazar poslal své muže vybrat výpalné od místního kněze. Ten mu je odmítl dát, protože takový obnos u sebe nemá. Navíc už platí Angelicos. Miguel se proto rozhodne použít zastrašujících prostředků a nechá vybouchnout kuchařské auto i se dvěma členy Cabralesových, blízkých civilních přátel rodiny Los Angelicos. Ryan má s nimi společnou minulost a tento čin se i přes Javierův zákaz rozhodne potrestat, protože Cabralesovi pomohli jeho rodině, když emigrovala do USA.

Chapelova jednotka je ohrožena. Komise není spokojena s výsledky, ani metodami týmu. Navíc nedokázali zabránit incidentu na včerejší slavnosti a Chapel je předvolán na kobereček. GTF neztrácí čas a vyhledá bezpečný dům Metasů, kde by se měli skrývat útočníci z předchozí noci. Chapel se pokusí vyjednávat s Javierem Acostou, ale opět není úspěšný. Nalíčí proto past na jednoho z jeho synů, Daniela, do níž se chytí. Daniel je zatčen.

Když jsou Carlos a Tio na procházce, uvidí, jak jeden z Metasů ohrožuje poctivého muže a Tio zasáhne. Roztržka vyústí ve smrt Hidalga rukou Tia. Jakmile se to dozví El Mozo, uvězněný šéf Metasů a Hidalgův strýc, chce Gordovu smrt. Salazar tlumočí požadavek Javierovi a ten pak nechá rozhodnout Tia. Gordo se chce nechat vydat, Javier je však jiného názoru a jde za Miguelem sám. Toto setkání má zničující dopad. Javier Miguela zabije.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

Vivir Mi Vida (Marc Anthony)

Javier chválí paní Cabrales jídlo, které i s rodinou připravila na večírek.
Hlavní postavy
Ryan Lopez
Daniel Acosta
Sam Chapel
Javier Acosta
Jessica Mary Chapel
Carlos Acosta
Veronica 'Vee' Dotsen
Tae Kim
Cassius Green
Vedlejší postavy
Malcolm Goetz
Los Angelicos
D.A. Ellis
Arlo Giakokis
Jason Manning
Juan Quezada
Miguel Salazar
Cesar Hidalgo
agent Rick Nelson
Hector
Monsignor Navarro
Paul Carter
Tio Gordo
Senora Cabrales
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevDia de Todos los Santos (neoficiální název)
Původní názevDia de Todos los Santos
Rok natočení2014
Premiéra17. července 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka43 minut
Sledovanost premiéry2 640 000 diváků (0,90 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody