plakát seriálu

Gang Related

(Gang Related)

Epizoda 1×05 – Invierno Cayó
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Javier musí změnit plány, protože mu zásluhou Ryana jeden subjekt vypadl a v nejbližších dnech musí zaplatit Metas vysokou částku. Carlos se rozhodne pomoci Los Angelicos vyřazením korejského gangu z prodeje drogy 'Butter'. A Daniel se snaží vyjednat riskantní obchod pro svou banku.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Vše naplánuje s Jesusem a uskuteční za zády otce. Rozhodne se kontaktovat Benita Cruze, který vaří pro Korejce, a nabídnout mu obchod. Benito touží stát se součástí Los Angelicos jako jeho otec, ale čeká už dlouho. Carlosova nabídka vypadá velmi dobře a plán se rozjíždí.

Benito řízne korejské zboží a rozpoutá šílenství v ulicích. Uživatelé mají halucinace a neváhají použít zbraň, aby se neexistujícím monstrům ubránili. K případu přijíždí i jednotka GTF. Ryan špatně odhadne situaci, chybuje a požár musí hasit Cassius, jež je za zabití mladistvého dočasně suspendován. Otec oběti má v plánu žalovat město o velkou částku.

Po tomto incidentu Benito promluví a udá Carlose jako mozek operace. Ryan má opět co dělat, aby Carlose ochránil. Jakmile největší hrozbu zažehná, jede si promluvit s Javierem, aby věčný problém s Carlosem navždy vyřešil. Všechno vyústí ve varování v podobě smrti Carlosova blízkého přítele.

Chapel nepřímo nabídne Lucho Cruzovi, Benitovu otci, dohodu. Javier finanční situaci gangu nakonec vyřeší prodejem majetku, k němuž má silný citový vztah.

Promo k epizodě
Hlavní postavy
Ryan Lopez
Daniel Acosta
Jessica Mary Chapel
Carlos Acosta
Veronica 'Vee' Dotsen
Tae Kim
Cassius Green
Sam Chapel
Javier Acosta
Vedlejší postavy
Eddy Lin
Clark Schiller
závislák
slečna v klubu
Andy Schiller
hosteska
Tio Gordo
Lindsey Manning
Neal Briggs
Jesus Pinzeta
Malcolm Goetz
Benito Cruz
Jason Manning
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevInvierno Cayó (neoficiální název)
Původní názevInvierno Cayó
Rok natočení2014
Premiéra19. června 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry2 470 000 diváků (0,80 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody