plakát seriálu

Girls

(Girls)

Epizoda 2×05 – Cizí odpad (One Man's Trash)
96 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Hannah si užívá se starším mužem.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Hannah je s Rayem v práci. Do kavárny si přijde stěžovat pohledný, starší muž, který bydlí kousek od nich. Ray se s Joshuou začne hádat kvůli odpadkům. Nějaký zaměstnanec kavárny vyhazuje odpadky do jeho popelnice. Joshua naštvaně odchází. Hannah je na Raye naštvaná kvůli jeho chování a také odchází.

Jde za Joshuou domů. Pozve jí dál. Tam se přizná, že odpadky házela do popelnice ona, protože ztratila klíč od popelnice a nechce to říct Rayovi. Při odchodu se začnou milovat. Potom si povídají. Joshua říká, že je doktor a že s manželkou žijí odděleně. Udělá večeři a na Hanny žádost škemrá, aby u něj zůstala.

Ráno se diví, že chce Hannah odejít. Zavolal do nemocnice, že je nemocný a přesvědčí Hannu ať udělá totéž. Hrají ping-pong, mezi tím mají sex. Hannah při sprchování omdlí. Joshua jí na posteli uklidňuje a hladí jí vlasy. Ta začne brečet a vysvětlovat to. Myslela si, že není jako ostatní, že nepotřebuje být šťastná. Měla nabrat zkušenosti za ostatní, aby o tom mohla psát. Ale s Joshuou si uvědomila, že chce být šťastná a chce mít to co ostatní. Když řekne, že se cítila strašně moc osamělá, až do doby než ho potkala, Joshua se začne chovat se divně. Vyčítá mu, že po ní neměl chtít, aby mu řekla svoje pocity. I přes to J. chce, aby zůstala. Ráno se Hannah probudí. Joshua tam není. Nasnídá se, vynese odpadky a odchází.

Hlavní postavy
Hannah Horvath
Vedlejší postavy
Ray Ploshansky
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevCizí odpad
Původní názevOne Man's Trash
Rok natočení2013
Premiéra10. února 2013
Česká premiéra5. března 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka30 minut
Sledovanost premiéry740 000 diváků
Autoři profilu epizody