plakát seriálu

Girls

(Girls)

Epizoda 1×04 – Hannin deníček (Hannah's Diary)
97 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Adam pošle Hanně mms-ku se sexuálním kontextem. Hannah má novou práci a její šéf se chová nevhodně. Shoshanna potká kamaráda z tábora. Jessa pokračuje s hlídáním dětí. Charlie se dozví, co si o něm Marnie myslí.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Hannah je šokována, když jí přijde mms-ka od Adama, v které je jeho penis. Ještě víc šokována je z další zprávy, kde Adam píše, že to nebylo pro ní. I přes to nezůstává pozadu a pošle podobnou zprávu Adamovi. Má novou práci v advokátní kanceláři a její šéf jí nevhodně masíruje. Když se svěří kolegyním, řeknou jí, že se nechávají masírovat také a na oplátku dostávají od šéfa různé dárky.

Zatím co Charlie tvoří pro Marnie nový stolek, Ray najde Hannin deník, ve kterém popisuje, jak je Charlie příšerný přítel.

Jessa jde s holčičkami co hlídá do parku. Cestou potká jejich otce Jeffa s kamarádem. Ten poznamená, že je Jessa kus. V parku se jí děti na chvíli ztratí.

Shoshanna potká kamaráda Matta z tábora. Jdou k ní domů, kde se schyluje k sexu. Shoshanna, ale řekne, že je panna a Matt s ní nebude chtít spát.

Všichni Hanně radí ať to s Adamem ukončí. Ta jde k němu domů a řekne mu, že s ním končí. Ti se usmíří a zakončí to milováním. Všechny holky se sejdou na koncertě Charlieho a Raye, kde Charlie zahraje písničku pro svojí holku Marnie a pro Hannah. Text písničky je Hannin deník. Marnie vylije na Hannah pití a jde pryč z klubu.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Who's Ya Daddy (Juvenile)

Jessa ztratila holky v parku.
Hlavní postavy
Hannah Horvath
Jessa Johansson
Marnie Michaels
Adam Sackler
Shoshanna Shapiro
Vedlejší postavy
Girl in Park
Jamaican Nanny
Katherine Lavoyt
Tibetan Nanny
Jeff Lavoyt
Salvadoran Nanny
Beatrix Lavoyt
Lola Lavoyt
Matt Kornstein
Rich Glatter
Boy in Park
Ray Ploshansky
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevHannin deníček
Původní názevHannah's Diary
Rok natočení2012
Premiéra6. května 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka30 minut
Sledovanost premiéry740 000 diváků
Autoři profilu epizody