plakát seriálu

Girls

(Girls)

Epizoda 2×02 – Mám své názory (I Get Ideas)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Hannah má problémy se svým bývalým i současným přítelem. Marnie je zoufalá z hledání práce. Shoshanna a Ray si užívají jejich vztahu. Jessa spokojeně žije ve svém manželství.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Elijah přizná Georgovi, že spal s Marnie. Celou situaci omlouvá tím, že to byly jen tři přiražení. George nechce jeho výmluvy poslouchat. Zajímá ho, jak to vezme Hannah. Elijah jí to, ale nechce říct. George se s ním rozchází.

Adam pošle Hanně několik písniček o tom, jak mu zlomila srdce. Dívá se na to s Elijahou, baví se o rozchodu s Georgem. Hannah nechápe co se mezi nimi stalo. Elijah to zamlouvá a vyčítá jí, že chodí s republikánem.

Shosh a Ray leží v posteli a povídají si o tom, co Shosh zažila na táboře.

Marnie hledá práci. Zjistí, že kurátora už nikdo nepotřebuje. Shosh jí domluvila práci hostesky.

Sandy, Hannah a Elijah se sejdou v koupelně, kde se hádají kvůli Sandyho politickým názorům. Hannah se zeptá svého přítele jestli už si přečetl její eseje, ten ale neměl na čtení čas.

Jessa maluje svého manžela, do toho přijde Hannah na návštěvu. Thomas-John odchází do práce a nechá doma dárek pro Jessu. V košíku jsou tři štěňata. Vezmou je na procházku. Povídají si o jejich vztazích. Jessa vysvětluje co je ve vztahu důležité.

Hannah je u Sandyho doma, začnou se hádat kvůli eseji, která se Sandymu nelíbila. Hannah mu to oplácí a zaútočí na něj, kvůli tomu, že je republikán. Rozhodne se, že by měli být jen přáteli, protože mají rozdílný názor na politiku.

Marnie se cestou do práce zastaví za Elijahou. Hádají se jestli mají Hanně říct co se stalo.

Adam pošle Hanně smsku, ve které je napsáno, že je dole. Ta zhasne, v tom jí přijde smska, že viděl, jak zhasla světlo. Má strach. Adam si otevře náhradními klíči a vybafne na ní. Omlouvá se za poslané písničky a prosí Hannu o sklenici mléka. Když jde pro mléko vytočí 911, ale hned zavěsí. Adam se loučí s tím, že zítra znovu přijde. Hannah do něj strká a křičí ať jde pryč a nevrací se. Na schodech na ni volá policie, že měli volání z jejího telefonu. Vymlouvá se, že na policii nevolala. Adam tomu nechce věřit. Hádají se kdo na koho podá soudní zákaz. Policie zjistí, že má Adam dva nezaplacená parkovací lístky a ignorované předvolání za močení na veřejnosti tak ho zatknou.

Hlavní postavy
Hannah Horvath
Jessa Johansson
Marnie Michaels
Adam Sackler
Shoshanna Shapiro
Vedlejší postavy
Elijah Krantz
Thomas-John
Police Officer
Police Officer
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevMám své názory
Původní názevI Get Ideas
Rok natočení2013
Premiéra20. ledna 2013
Česká premiéra16. února 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka30 minut
Sledovanost premiéry570 000 diváků
Autoři profilu epizody