Girls

Girls (Girls) — 3. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Řekla ano

Jessa všem rozešle sms-ku, ve které je: Prosím přijď na nejlepší mejdan mého života. Hannah začíná pochybovat o svém vztahu s Adamem. Shoshannna se konečně dočká. Marnie se stěhuje.

Marnie se stěhuje k Shoshanně. Adam nabídne Hannah, že se k ní přestěhuje. Ray je s Hannah v práci, ta dělá, že jí je špatně a chce odejít dřív z práce. Ray jí řekne ať používá mozek, že i jemu přišla zpráva od Jessy, kde se píše o tajném mejdanu, který začíná v 7 večer.

Všichni jsou na párty šokování, když zjistí, že jde o Jessiinu svatbu. Jessa si bere Thomase-Johna. Starší muž co se pokoušel mít sex ve třech s Jessou a Marnie. Říkají si své sliby, ve kterých popisují, jak došlo k svatbě. Adama svatba dojme k slzám. Shosh je naštvaná, že si vzala bílé šaty na svatbu. Hannah je šťastná a znepokojená zároveň z tak rychlého rozhodnutí. Marnie ze srandy navrhne Charliemu sex na záchodě, ke kterému nedojde. Při krájení dortu se Marnie začne líbat s moderátorem svatby. Ray řekne Shosh, že na ní pořád myslí. Odejdou spolu domů a Shosh přijde o panenství. Na svatbě je také Elijah, který Hanně říká, že HPV má od něj. Ta to řekne Elijahovo příteli, který o tom nevěděl a naštvaně odchází. Hannah Elijahovi nabídne podnájem v jejím bytě.

Říká Adamovi, že už se nemusí stěhovat. Ten je naštvaný, protože se k ní chtěl nastěhovat z lásky a ne proto, aby jí pomohl. Odchází ven, kde se spolu dál hádají. Adam si myslel, že mají vážný vztah, kdežto Hannah se bojí vážného vztahu. Adama "lehce" srazí auto. Hannah s ním chce jet v sanitce. Adam upozorní záchranáře, že není rodina. Hannah usne v metru, probudí se a neví kde je. Jde na pláž, kde sní svatební dort.

HUDBA V EPIZODĚ

212 (Azealia Banks, Lazy Jay)

Charlie a Ray se baví na svatbě.

Yankin (Lady)

Po novomanželském polibku.

Yours Forever (Generationals)

První tanec novomanželů.

Halo (Beyoncé)

Hannah tančí s Adamem na svatbě.

Bam Bam (Sister Nancy)

Elijah řekne Hannah, že od něj chytila hpv.

Spend the Night (Abby Bernstein)

Shoshanna je s Rayem v posteli.

Your Honor (Regina Spektor, Kill Kenada)

Hannah má sex se Sandym.

Sweetie (Carly Rae Jepsen)

Hannah s Charliem připravují večírek.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Sledovanost premiéry
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

zuza99
zuza99