plakát seriálu

Girls

(Girls)

Epizoda 2×10 – Spolu (Together)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Hannah má stále problémy a nestíhá dopsat knihu. Marnie chce začít znova s Charliem. Vztah Shoshanny a Raye se pomalu rozpadá.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Hannah má stále OCD a prasklý bubínek jí nepřestal bolet. Proto nestíhá napsat knihu. Volá jí nakladatel a hrozí jí žalobou. Na to volá tátovi, zda by jí nepůjčil peníze na zálohu co dostala za knihu. Otec je na ní nepříjemný a peníze jí nepůjčí. Marnie přijde k Hanně domů. Ta se před ní schová, tak odchází.

Marnie si užívá "nový" vztah s Charliem. Jsou na pozdní snídani, kde Marnie začne mluvit o "usazování se". Charlie na ní kouká a naznačuje jí, že spolu nechodí. Marnie naštvaně odchází. Běžíza ní, řekne mu, že sním chce zestárnout. Charlie je dojatý a přizná se, že to je jediný co chtěl slyšet. Vyzná jí lásku a začnou se líbat.

Shosh se miluje s Rayem, je jí to nepříjemné. Rozčiluje jí Rayův nedostatek ambicí. Ray jde za svým vedoucím. Mluví spolu o tom, že si chce dodělat doktorát z latinských studií, kvůli Shoshanně. Ten mu vysvětluje, jak to bude se Shosh. Že nechce latinský studie, ale někoho s penězi. Přes to mu nabídne vedoucí pozici v nové kavárně. Ray si povídá se Shoshannou, uvědomuje si, že jí nejde o práci. Shosh křičí, že nemůže vyzrát vedle někoho kdo je tak negativní. Rozchází se.

Hannah si najde v časopise účes, podle kterého se začne stříhat. Pozve domů souseda Lairda, aby jí ostříhal vlasy vzadu. Při zametání je smutná z toho, že nemá nikoho, kdo by se o ní postaral. Udělá se jí špatně, lehne si na zem, Laird se ptá zda nepotřebuje doktora. Hannah ho upozorňuje, že nemá dost síly na to, aby ho vyhodila, ať se uklidní. Ten jí řekne, že nezná víc arogantnější a sebe zaujatou osobu. Hannah nechá Jesse vyčítavý vzkaz na záznamníku.

Natalii se nelíbí Adamovi sprosté řeči při sexu. Oba dva mají jinou představu o sexu. Adam pracuje ve svém bytě, do toho mu zavolá Hannah, má zapnutou kameru, tak si všimne, že se jí vrátilo OCD. Hned za ní běží. Nechce mu otevřít dveře, tak je vyrazí. Vezme ji do náručí a začnou se líbat.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Sight Of The Sun (Fun)

Závěrečné titulky.

Elephant (Tame Impala)

Ray si jde promluvit se šéfem o práci.
Hlavní postavy
Hannah Horvath
Marnie Michaels
Adam Sackler
Shoshanna Shapiro
Vedlejší postavy
David Pressler-Goings
Tad Horvath
Ray Ploshansky
Guy in Bar
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevSpolu
Původní názevTogether
Rok natočení2013
Premiéra17. března 2013
Česká premiéra9. dubna 2013
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka30 minut
Sledovanost premiéry630 000 diváků
Autoři profilu epizody