Glee

Glee (Glee) — 3. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Nepolíbená

Kurt čím dál tím snáší šikanu, především od Karofskyho. Will oznámí sboru, kdo jsou jejich protivníci na výběrovkách; Slavíci z Daltonovy klučicčí akadamie a Bokovka, sbor složený ze starých lidí doplňující si vzdělání. Will opět rozdělí sbor na dvě skupiny, holky a kluky, a mají za úkol udělat mash-up jako před rokem. Kurtovi vadí, jak se Will opakuje, je vším znechucen a rozhodne se navštívit Daltonovu akademii.
Puck se vrací z pasťáku a má na starosti Artieho jako součást veřejných prací.

Puck pomáhá Artiemu získat pozornost Brittany a dokonce si spolu se Santanou zajdou na dvojité rande. Večeři ale Puck zaplatit nehodlá a chce zdrhnout. To je Artiemu proti mysli, protože číšnice k nim byla velice milá. Puck se s ním pohádá a odejde. Puck má problémy s veřejnými pracemi, prý být s Artiem není veřejná práce. Puck naštvaně odejde, protože podle něj se o něj nikdo nezajímá a nechce mu pomoct. Na chodbě narazí na Artieho a ten mu nabídne, že ho doučí matiku a on mezitím bude uklízet odpadky u silnice, aby tak nemusel znovu do pasťáku. Puck se mu omluví za své chování v restauraci.
Aby se Will tolik neopakoval, řekne klukům, ať udělají mash-up písniček, který by normálně neudělali. To samé řekne i holkám. Ty pak předvedou rockový mash-up Livin' On a Prayer a Start Me Up. Kluci se zas svým mash-up pokusí omluvit trenérce, že je napadlo představovat si ji, když jsou se svými holkami a potřebují vychladnout. Trenérka totiž kvůli tomu dala výpověď, ale Will si s ní promluvil a ona se mu svěřila, jak má těžký život, že ji dokonce ještě ani nikdo nepolíbil, a tak ji dobrák Will políbí.
Kurt se vydává za nováčka na Daltonově akademii, kde potká Blaina, který mu řekne, že zde je sbor velmi populární. Poté zazpívá jako hlavní zpěvák sboru Teenage Dream. Pak se Kurt s ním a dalšími kluky baví, vyjde najevo, že Blaine je gay, ale ostatní kluci ne. Na akademii jsou ale všichni tolerantní a nikdo nikoho neshazuje. Blaine vidí, jak to s Kurtem otřáslo, a tak pošle ostatní pryč a s Kurtem se omluví. Navrhne mu, že buď přejde na jejich akademii, nebo se pokusí postavit tomu, kdo ho šikanuje. On sám prý raději utekl, ale teď toho docela lituje. Kurt je pak ve své škole a dvakrát mu přijde sms od Blaina, kde píše, aby měl odvahu. Proto když ho Karofsky srazí k zemi, vyběhne za ním do šaten fotbalistů a začnou na sebe křičet. Kurt mu říká, že nechápe, proč je na něj takovej, vždyť mu nedělá návrhy. Absolutně není jeho typ, nějaký upocený špekoun, který bude do třiceti plešatý. Už to vypadá, že ho Dave praští, ale najednou ho políbí, což s Kurtem dost otřese také i proto, že to byl jeho první polibek s klukem. Blaine mu nabídne, že půjde s ním za Davem, aby mu pomohli zvládnout jeho zmatenost. Dave ale o nic takového nemá zájem.

Zajímavosti

Darren Criss (Blaine) se původně ucházel o roli Finna. I když roli nedostal, moc mu to nevadilo, neboť fotbalový typ rozhodně není.

Darren Criss ve skutečnosti gay není.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Rachel zakřičí na Artieho a Pucka, že jsou špióni a zvedne levou ruku. V dalším záběru ale má zvednutou pravou.

Hudba v epizodě více z této kategorie

"One Love" od Bob Marley
"Teenage Dream" od Katy Perry
"Living On A Prayer"/"Start Me Up" Bon Jovi/Rolling Stones "Stop in the Name of Love"/"Free Your Mind" od The Supremes/Ev Vogue

Narážky na další seriály

Dva a půl chlapa

Sue říká Quinn: Ale ne, teď je vidím, jak si to rozdávají během seriálu Dva a půl chlapa.

HUDBA V EPIZODĚ

One Love (Kevin McHale, Mark Salling)

Artie a Puck zpívají skladbu od Boba Marleyho a skupiny the Wailers.

Teenage Dream (Dalton Academy Warblers)

Dalton Academy Warblers zpívají skladbu od Katy Perry.

Start Me Up/Livin' on a Prayer (N. Rivera, A. Riley, H. Morris, L. Michele, J. Ushkowitz)

Santana, Mercedes, Brittany, Rachel a Tina zpívají skladby od The Rolling Stones a Bon Jovi.

Stop! In the Name of Love/Free Your Mind (K. McHale, M. Salling, C. Monteith, C. Overstreet)

Artie, Puck, Finn a Sam zpívají skladby od The Supremes a En Vogue.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Nepolíbená
 • Never Been Kissed
 • 2. série, 6. epizoda (celkově 28. díl)
 • 9. listopadu 2010
 • 24. září 2011
 • 2010
 • 42 minut
 • 10 990 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt1628296/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
Heimdal