plakát seriálu

Glory Daze

(Glory Daze)

Názory uživatelů

The best five years of your life.

Glory Daze je taková mírná retro komedie, děj se odehrává v roce 1986. Většinu času to ale vůbec není poznat, kdyby se v dílech neobjevila hrstka narážek na definující momenty 80. let (Top Gun) a pár šílených dívčích účesů, mohlo by Glory Daze s klidným svědomím vypovídat o vysokoškolském spolku dvacátého prvního století.
Tím, že seriál měl pouhých deset dílů, nebyla pro mě možnost dostatečně se do něho vžít a dostatečně ho ocenit. Většinu času jsem se bavila, ale nebylo to to nejlepší, co jsem kdy viděla. SVětlou výjimku tvořil jeden díl, kdy spolek přijede ohodnotit bratr Jerrod. Postava Stankowského (a jeho skvělé ztvárnění Chrisem D'Eliou) je tím nejlepším, co seriál nabízí. Ale když ho ostatní 'bratři' odseknou od trávy, zrodí se geniální scény :) Stačí si vzpomenout na jeho mdloby po rozhovoru s Jerrodem, to je jedna ze seriálových scén, které se prostě musí vidět :)
Herci v seriálu jsou mi naprosto neznámí. Jejich výkony jsou průměrné, ale co se taky dá čekat, jejich projev je omezen scénářem, který prostě nedostahuje dostataečných kvalit. Ani nedokážu konkrétně říct, co bych obsahově změnila, abych měla z Glory Daze lepší pocit, prostě to pro mě nekliklo.
Kromě jedné výše zmíněné episody je Glory Daze jen obyčejný průměr na komediální scéně, který neurazí, ale ani nenadchne.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk