plakát seriálu

Goldbergovi

(The Goldbergs)

Názory uživatelů

Goldbergs

Pro mě Goldbergs rozhodně nebyl seriál který by mě chytil po první epizodě která byla taková no..dala by se přirovnat k Dads kteří také neměli dobrý pilot ale to co se dělo v seriálu po pilotu už za shlédnutí stálo no a stejné je to i s Goldbergy. Seriál sleduje život jedné rodinky v 80 letech a musím říct že atmosféra osmdesátek přímo ze seriálu srší.

Rodina se skládá ze 6 členů první je Barry takovej exot který i když si to nepřiznává tak je závislý na matce poté otec Murray který má zálibu po práci sedět na gauči v trenkách s koblihou poté velmi starostlivá matka (která mi někdy přijde jako docela otravná postava) která by nejradši měla své děti pod zámkem. Poté nejmladší člen Adam který členy své rodiny natáčí a poté děda a Erica.

Musím říct že po pilotu si mě seriál získal postavy jsou sympatické a u seriálu se dá hezky vypnout a pobavit se. Zápletky jsou často také vtipné např:Nalezení rozostřeného kanálu nebo když Barry se chtěl stát profi basketbalistou.

No doporučuji hned neodsuzovat seriál po pilotu protože by to byla veliká chyba jako třeba u Dads kteří se po pilotu stali pro mě veliceo blíbeným sitcomem a Goldbergs k tomu mají také nakročeno. Pokud se chcete pobavit a vypnout tohle je přesně pro vás.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po pilotu

Po pilotu: Rovná nula. Nebo spíš mínus 10 %. Rádobyamerickoreálné, přitom nehorázně trapné. Jeden z nejhorších pilotů, co jsem kdy viděl, a to počítám i všech sto deset řad kriminálek CBS a NBC.

0 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé