Good Witch

Good Witch (Good Witch) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Seriál / filmy

NineSen

Cool level: 5
John A. Zoidberg

OFF-LINE
Seriál / filmy
18.4.2015 / 23:25:34 (před 221 týdny)
Recenze na seriál mě zaujala, ale prý to má být pokračování na nějaké filmy, které jsem neviděla. Vadí to? Nebo bych se měla na filmy nejdřív kouknout?
LadyJ

Cool level: 24
Alan Harper

OFF-LINE
Bez nadpisu
19.4.2015 / 10:07:22 (před 221 týdny)

NineSen napsal(a):

Recenze na seriál mě zaujala, ale prý to má být pokračování na nějaké filmy, které jsem neviděla. Vadí to? Nebo bych se měla na filmy nejdřív kouknout?

Filmy jsem kdysi dávno viděla, ale už si je skoro nepamatuji. Na seriál se klidně můžeš podívat i bez filmů a o nic nepřijdeš.

Neskloněni, nepokořeni, nezlomeni.
sandokan555

Cool level: 17
Jaime Lannister

ON-LINE
Bez nadpisu
20.12.2015 / 16:55:51 (před 186 týdny)
Zatial je vonku tychto 7 filmov. Som to zobral z IMDB.

2014 The Good Witch's Wonder (TV Movie)
2013 The Good Witch's Destiny (TV Movie)
2012 The Good Witch's Charm (TV Movie)
2011 The Good Witch's Family (TV Movie)
2010 The Good Witch's Gift (TV Movie)
2009 The Good Witch's Garden (TV Movie)
2008 The Good Witch (TV Movie)

tak pozrel som vsetky filmy a aj prvu seriu serialu .. serial nepriamo nadvazuje na filmy ked ich neuvidite tak niektore veci vam budu unikat, ale zase niektore vam pridu trosku prehnane. Na filmoch sa mi nepacilo ze neboli kontinualne par postav bolo tych istych a potom sa tam striedali postavi co boli v jednom filme .. take co boli ustredne postavy a nie len komparz a v dalsom uz po nich ani pes nestekol ... SPOILER » tak napriklad na cassienej svadbe bola Laura Bertram, v dalsom filme uz bola iba spomenuta ako byvala priatelka a to bolo vsetko, vacsina ani tolko miesta v dalsich filmoch nedostala «dalsie co nesedelo bol casovy sled ...vymenili predstavitela Brendona .. pravdu povediac to mi ani nevadilo lebo povodny herec nebol moc sympaticky, no spravili casovi skok dokonca dvakrat .. v 5. filme SPOILER » oznami na konci Cassie ze je tehotna « v 6 filme SPOILER » je Grace batola cca to sedi na o rok starsie « v 7 filme SPOILER » uz ale nechali vsetkych ostatnych ale Grace ma povedzme 6 rokov «a v seriali SPOILER » spravili akoze skok ma tu 15 takze to nejako nesedi hlavne preto ze su tam pouzite casove udaje niektore a +- to nevychadza «. Dalej upozornujem ze titulky k filmom nie su .. teda su mozno k prvym 3 ale po tom co som prisiel na to ze k prvemu filmu nesedia a snazil som sa ich precasovat (za pomoc dakujem Fruikovi, ktoreho som koli tomu otravoval) som to vzdal lebo nesadeli vobec a musel by som asi pri kazdom riadku prepisovat cas manualne.
Editováno: 2x | Naposledy: 24.12.2015 / 11:55:03