plakát seriálu

Gottwald

(Gottwald)

Názory uživatelů

Hledáme klady - nenacházíme klady

Nejdřív jedna řečnická otázka: "Dá se na tomto seriálu najít aspoň jediná kladná věc?" Jestli někdo znáte pozitivní odpověď - sem s ní. I-kdyby to měl být půlvteřinový záběr na pražský hrad v předposlední epizodě.

A teď vážně:
Gottwald je jak známo jedna velká a masivní propagace odporného režimu, který nám tu bohužel tak dlouho vládl. O nic jiného tu nejde, není tu ani snaha zaujmout diváka, oslnit, či ho prostě jenom potěšit. Tady jde o pouhopouhé, odporné a obyčejné masivní vymývání mozků. A z toho je každému soudnému člověku špatně.
Nenapadá mě jediný důvod, proč by se to mělo nazývat seriálem.

Chci být aspoň trochu nestranná, takže jsem se na to podívala i při představě, že nejsem strašná antikomunistka, ale že je mi to jedno. A i tak musím dát nulu. Tady neexistuje děj, dialog, prostředí, atmosféra, nic co by i bez propagandy zasloužilo byť 10%. Au.

Soudruzi holt neměli soudnost...

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

TRESTUHODNÁ GLORIFIKACE ZLOČINCE GOTTWALDA

Nechutná snaha bolševika oslavovat zločince Gottwalda a KSČ, překrucování dějin a jejich demagogický výklad, zahrnutí některých postav, které byly později soudruhy popraveny (např. Slánský - to už ale tvůrci paskvilu jaksi poopomenuli). Jako třešnička na dortu je sám velký genosse Stalin, bezostyšně vylíčený jako moudrý a laskavý soudruh (i když to byl masový vrah - lidská svině, která má na svědomí nejvíce lidských životů v dějinách lidstva - kam se hrabe Hitler, nebo Mao).

Kdykoliv zahlédnete soudruhy herce, kteří vystupují v tomto nechutném propagandistickém díle, tak si vzpomeňte, k čemu se za mrzký obolus propůjčili. Fuj!

Pokud jste mentálně retardovaní, nechutně zvědaví, nebo jednoduše chcete zvracet, potom se na seriál můžete podívat na http://xn--u4h.xenu.cz/

0 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Gottwald

Těžce propaganystické dílo které je jeden 5 seriálů které TV nedá ikdyž herecky dobře obsazené.Jiří Štepnička se ktomu asi hlásit nebude už proto že mu to bylo vyčítáno i v mynulé době kdy mu Gttwald nechal zavřít mámu Jiřinu Štěpničkovou

0 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé