Grantchester

Grantchester (Grantchester) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
emma53

9. listopadu 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

vikář a detektiv :-)

Zajímavě pojatý seriál, kde vikář spolupracuje při pátrání po pachatelích trestních činů s policií, kterou tady zastupuje sympatický Geordie v podání Robsona Greena. A že se v Grantchesteru stále něco děje, o tom vypovídá celých šest epizod. Nedokáži přesně specifikovat proč, ale něčím mně připomínal seriál s Jane Marphlovou a její vesničkou Saint Mary Mead.
Druhou moc sympatickou osobou byl vikář Sydney, na kterém ne jedno ženské očko ulpělo trochu déle než by bylo vhodné, ale pozor, ani Sydney to nemá s druhým pohlavím rozhodně jednoduché. A přitom všem, ať chce nebo ne, se stále vyskytuje na místech, kde se něco děje a jemu to nedá spát, dokud tomu nepřijde na kloub.
Moc příjemná a milá podívaná, která sice není oskarová, ale zpříjemní vám 6 x 45 minut vašeho života. A ty jejich cottages, včetně fary s vistárií.....to je moje slabost :-)

Avatar uživatele
ladynka

15. prosince 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Retro detektivka

Grantchester je normální anglická retro detektivka, které ve VB dokáží produkovat po tuctech. Sympatický hlavní hrdina s méně zajímavějšími osobními problémy řeší vraždy spolu s policistou v charismatickém podání Robsona Greena.
Seriál v mnohém připomíná svě předchůdce, detektivky dle A. Christie, kde se vyskytují obyčejné postavy v navenek idylickém vesnickém prostředí. Nic vyjímečného, spíše poklidná a nepřekvapující podívaná.