plakát seriálu

Greek

(Greek)

Epizoda 1×20 – A Tale of Two Parties
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Omega Chi a Kappa Tau soupeří o lepší večírek. Casey chce začít randit, což se nelíbí Evanovi. Rusty má problém s Tinou a Calvin musí stihnout první rande i bratrské povinnosti v jeden večer.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Rusty i nadále udržuje vztah s Tinou. Není však nadšený z toho, že spolu mají jen sex. Ptá se všech na radu, dokonce i Beavera.

Omega Chi pořádají večírek na počest zrušení přísných pravidel. Nechtějí pozvat Kappa Tau, tudíž Cappie rozhodne uspořádat vlastní večírek, kterým je chtějí trumfnout. Chybí jim ovšem finance.

Nováčci Zeta Beta, v čele s Rebeccou, se rozhodnou jít do Kappa Tau. Casey jim to zakáže a za trest musí zůstat střízlivé v domě jako odvoz pro opilé sestry.
Evan přikáže Calvinovi, aby Casey, která doufá, že si na večírku najde někoho nového, držel dál od všech kluků. Calvin z toho není nadšený, navíc má první rande s Michaelem. To nakonec dopadne přes veškeré potíže docela dobře.

Večírek v Kappa Tau je příšerný. Když už dojde i alkohol, Cappie vymyslí nový plán - ukradnou večírek Omega Chi.

Rebecca se opět vzbouří. Přemluví nové holky, aby i přes zákaz šly do Kappa Tau.

Když už toho má Calvin dost, potká Casey kluka, který se jí už dlouho líbil. Evan se při pohledu na ně opíjí. Frannie se ho snaží přesvědčit, ať se vykašle na Casey. Jde vidět, že by sama byla ráda jeho příští přítelkyní.

Caseyin nový objev se sice chytí, ale po otřesném polibku skončí s Ashleigh a kupou zmrzliny.

Rebecce se nelíbí Cappieho neutralita, říká mu, že si jednou bude muset vybrat, jestli se přikloní na její nebo Casyinu stranu.
Beaver s Heathem nakonec vymyslí sms, kterou jako rozchod pošlou Tině. Rusty se bojí odpověď přečíst, tak požádá Beavera. Ten docela nahlas oznámí Rustymu, že Tina má filcky.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Super drbna

Kappa Tau kluci přijdou na party Omega Chi a Cappie řekne: "Dobrý Bože! Jako bychom zemřeli a šli do Gossip Girl." ("Good Lord! It´s like we died and went to Gossip Girl.")
Hlavní postavy
Casey Cartwright
Rusty Cartwright
Ashleigh Howard
Calvin Owens
Evan Chambers
Rebecca Logan
Dale Kettlewell
The Beaver
Frannie Morgan
Vedlejší postavy
Ben Bennett
Kappa Tau Active
Ryan Prince
McCleary
Bartender
Zeta Beta Zeta Active
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevA Tale of Two Parties (neoficiální název)
Původní názevA Tale of Two Parties
Rok natočení2008
Premiéra26. května 2008
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Autoři profilu epizody