Greek

Greek (Greek) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Brothers & Sisters

Na univerzitě probíhá Řecký týden, což je něco jako obdoba olympiády. Rusty a Calvin se snaží zůstat neutrální, ale jejich bratrstva jim to příliš neusnadňují. Casey se snaží vyřešit incident, který Rebecca na prázdninách provedla, v klidu, aniž by Rebecca byla tvrdě potrestána vedením Zeta Beta Zeta. Ta to však vidí jinak.

Minulý rok vyhráli Omega Chi a Zeta Beta a hodlají své vítězství obhájit. Casey to vidí jako příležitost dokázat, že je opravdová prezidentka sesterstva. Cappie a Evan z toho udělají osobní boj.

Rusty a Calvin zjišťují, že neutralita, jež jim byla přislíbena, není tenhle týden povolená, takže se musí scházet jen na koleji, ačkoliv to znamená zklamat Dala, který si dal záležet na tom, aby byli zase všichni tři dobří kamarádi. Vše se zkomplikuje ještě víc, když Omega Chi mají stejnou roztleskávací sestavu jako Kappa Tau. Cappie i ostatní obviňují Calvina. Rusty je proto vyřazen ze štafety. Nakonec se ukáže, že obě bratrstva to mají od mladších sester, které to viděly ve filmu. Rusty se Cappiemu vzepře. Udělá všechno, ale nenechá si rozkazovat ohledně přátel.

Casey udělí Rebecce za prázdninový incident práce pro sesterstvo. Ta se naštve a společně s Mandy udělají opilou scénu na večírku děkana, následně napadne jinou dívku, která se jí posmívala. Casey toho má dost a plánuje hlasování o jejím vyloučení. Následně má rozhovor s Cappiem, který ji přiměje změnit názor. Na to už je však pozdě. Tegan to přijela vyřešit. Rebecca raději sama odejde, ačkoliv ji Ashleigh přemlouvá, že se za ni Casey opravdu chce postavit.

Frannie a Evan pokračují ve svém vztahu, ale tajně, protože Frannie to chce nejdřív říct Casey.

Rebecca si rozmyslí svůj postoj a jde se Tegan omluvit. Pro ni to není dost, takže jí Casey řekne, že pokud vyhodí Rebeccu, půjde taky. Pak se přidá i několik dalších. Tegan nemá na vybranou.

Cappie se omluví Rustymu, Calvin je u nich vždycky vítán. Rusty se nakonec účastní štafety a Kappa Tau jsou první, ale těsně před koncem Evan vytlačí Cappieho z dráhy a vyhrává.

Při závěrečném ceremoniálu jsou jako vítězi opět vyhlášení Omega Chi a Zeta Beta. Evan pak veřejně políbí Frannie, u čehož je vidí i Casey.

Narážky na další seriály

Chirurgové

Cappie říká Calvinovi, že je v Kappa Tau kdykoliv vítaný, dokonce i při Grey's Anatomy noci.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Fruiko
ševča