Greek

Greek (Greek) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Crush Landing

Rusty pochybuje o svém oboru. Casey potká Ashleighina sexy kluka z prázdnin a zpracovává vztah Evana a Frannie. Rebecca má plné zuby popularity kvůli skandálu jejího otce.

Casey je hodně naštvaná poté, co viděla Evana s Frannie. Frannie se jí snaží omluvit, ale Casey je agresivní. Potřebuje to zpracovat.

Ashleigh stále nosí botu svého vysněného kluka z prázdnin. Casey si jde hledat práci a náhodně jej potká. Jeho jméno je Drew Collins. Nepozná ho a docela si rozumí.

Zeta Beta pořádá večírek, kdy každá dívka posílá pozvánky anonymně.

Rebecca má vší té pozornosti plné zuby. Cappie jí poradí, aby svou slávu využila.
Rusty ráno zaspí na hodinu. Jelikož si zabouchne bez kalhot, chce si klíče půjčit od svého studijního poradce. Ten ovšem nikde není. Dalovi později říká, že se to stalo, protože ho škola nudí.

Nový poradce se jmenuje Max a Dále doufá, že by se s ním mohla na kolej vrátit „inženýrská“ zábava.

Cappie nechápe, co se děje s Rustym. Dojdou k závěru, že pochybuje o tom, jestli si vybral správný obor.

Casey chce, aby Ashleigh předala Drewovi pozvánku. Čekají před budovou, kde má hodinu. Když vyjde, zjistí holky, že se jim líbí stejný kluk, a jsou z toho trochu v šoku. Shodnou se na tom, že jej pozvou na párty, kde si on vybere. Ta druhá to prostě bude respektovat. Malé soupeření se však ani jim nevyhne.

Rusty jde za Maxem pro radu, jestli by neměl skončit. Ten očividně nechce, aby Rusty viděl do jeho pokoje, a chová se, jako by ho ten rozhovor ani nezajímal. Řekne mu, že stačí jen vyplnit formulář. Ten najde Dale a nechce, aby Rusty skončil. Musel by si totiž začít zvykat na nového spolubydlícího. Jdou za Maxem, ale dveře jsou zazděné - začaly inženýrské barikády (Zábava inženýrského patra, kdy se starší studenti zabarikádují ve svých pokojích a mladší se do nich musí dostat.), na které se Dale těšil.

Cappie a Rebecca si vymýšlí pronásledování fotografů, díky čemuž získávají jednu výhodu za druhou.

Ashleigh zjistí, že si ji Drew ani nepamatuje, takže ho dobrovolně přenechá Casey. Přede dveřmi se políbí a v tu chvíli se potkají s Frannie a Evanem.

Rusty tráví večer snahou dostat se k Maxovi přes tabulku neprůstřelného skla, což se mu těsně před koncem povede, ale pak narazí na zamčené dveře. Po konci barikád si s Maxem povídá a ten mu ukáže, proč chtěl polymerovou vědu dělat.

Rebecca řekne Cappiemu, že se její rodiče rozvádějí. Jeho reakce je tak trochu laxní.
Casey jde za Ashleigh s tím, že Drewa nechce, byla by jako Frannie, kdyby dala klukovi přednost před kamarádkou. Druhý den řekne Frannie, že se s ní nemůže kamarádit, protože Evan se k ní několikrát zachoval hrozně a není pro ni v pořádku, že s ním chodí.
Když ráno zvoní Rustymu budík na hodinu, už je oblečený a těší se na hodinu.

Narážky na další seriály

Star Trek: Nová generace

Dale říká Rustymu, že rok předtím dostal jeden student při studentských barikádách celou kolekci Star Trek: The Next Generation.

To je vražda, napsala

Když Rusty s Dalem uvažují, jak rozbít neprůstřelné sklo, Dale řekne, že poslední láhev chloroformu spotřeboval, když byl v Murder, She Wrote.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Fruiko
ševča