Greek

Greek (Greek) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

No Campus for Old Rules

Na škole se stále tvrdě uplatňují nová pravidla omezující spolky. Cappie to chce zastavit a dostane k tomu nečekanou příležitost. U-sag se stává populárnější a podaří se mu zrušit loterii spolků. Rustyho stále více přitahuje Tina. Casey využije svého postu prezidentky, což zapříčiní ztrátu respektu sester k ní.

Poprvé po 25 letech vyhráli Kappa Tau ve spolkové tombole lístky na zápas univerzitního týmu. Bohužel ale nemohou být vydány, protože se Rusty prořekl o lístcích před Dalem a Tinou, kteří dosáhli zrušení tomboly. Po tomto úspěchu stoupne popularita U-sagu a centrum je umístěno ve společném pokoji Dala a Rustyho.
Casey musí několika dívkám včetně Rebeccy zakázat účast na společenské akci kvůli zanedbání studijních hodin. Ukáže se ale, že Ashleigh udělala totéž kvůli práci pro sesterstvo. Casey jí to promine. Dívkám se to nelíbí, tak se jim rozhodne omluvit, ale ony v tom vidí slabost a ztratí k ní respekt.
Cappie se snaží přesvědčit děkana Bowmana, aby jim vrátil lístky. Ten se při rozhovoru zmíní, že pravidla platí pro všechny. Bratři z Kappa Tau jej proto obtěžují kvůli jeho přestupkům. Děkan to vyřeší tím, že dá Cappiemu možnost mluvit před radou. Když ji přesvědčí, vše se vrátí do starých kolejí, když ne, ztratí spolky veškerá privilegia. Evan mu s tím chce pomoct, ale Cappie na to jde svým způsobem.
Dale s Tinou získají 300 podpisů proti spolkům, takže je Dalovi nabídnuta možnost být Cappiemu před radou oponentem. Přirozeně je velmi nadšený.
Rusty nemůže přestat na Tinu myslet. Cappie s Rebeccou mu poradí vyspat se s ní, k čemuž opravdu dojde.
Evan přesvědčí Casey, aby si nechala poradit od Frannie, jak má řešit nastalou situaci v domě. Rada ohledně tvrdé prezidentky, co se neomlouvá, zabere.
Dale mluví před radou dobře, ale pak se neudrží a začne do proslovu míchat Sodomu a Gomoru. Cappie mluví o tom, že z hloupostí, které studenti ve spolcích vyvedou, se učí do budoucnosti. Evan to rozvede příklady z životů členů rady, včetně děkana Bowmana.
Univerzitní tým sice prohraje, ale Kappa Tau jsou díky zrušeným přísnějším opatřením u toho. Prohru řádně zapijí v domě. Děkan Bowman jim pak přede dveřmi zapálí papírový pytlík.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir
ševča