Greek

Greek (Greek) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Spring Broke

Všichni vyrážejí na jarní prázdniny. Rusty se nemůže vyhnout Calvinovi, Evan se spouští a Rebecca žárlí.

Všichni vyrážejí během jarních prázdnin na pláž kromě Dala, kterého čeká lov divokých kachen s rodinou.
Casey se těší, že konečně nebude řešit problémy, jenom se bavit.

Kappa Tau vyrážejí společně v autobuse, kterým jezdí už 32 let. Beaver nakládá kufry a musí se některých zbavit, aby tam nacpal soudek piva.

Když Zeta Beta Zeta dorazí do hotelu, zjistí, že místo 5 pokojů mají jen 2. Snaží se tuto komplikaci vyřešit tím, že by Rebecca a ostatní dívky z prvního ročníku mohly přibrat pár dalších dívek. Rebecca je odmítne s tím, že by chtěly využít pobyt k upevnění vztahů mezi sebou.

Všichni se potkají na jednom večírku. Rebecca přesvědčí Cappieho, aby místo piva s kamarády šel s ní na romantickou procházku. Nováčci z Kappa Tau chtějí jít do baru, ale Rusty musí odejít, protože skutečný majitel jeho průkazu stojí ve frontě pár míst před ním.
Poté, co se mu vrátí astma, spálí se, protože přišel o svůj kufr i s opalovacím krémem, rozhodne se vrátit domů. V tomtéž autobuse cestuje i Calvin, kterému se stýská po příteli.

Rebecce volá reportér, který by chtěl její vyjádření k jisté události.

Cappie se náhodou potká s Casey a baví se spolu. Rebecca je vidí a je z toho nešťastná, ačkoliv předstírá, že se nic neděje.

Evan celý pobyt střídá holky a alkohol. Večer se k němu připojí Frannie.

Ashleigh potká kluka, který se jí moc líbí a stráví prázdniny hledáním ho.

Autobus Calvina a Rustyho má poruchu. Vydají se do města půjčit si auto, ale to nejde, dokud nemají 21. Zachrání je Dale, který je ale pod záminkou vyláká ven z auta a odmítá je pustit zpátky, dokud si nevyřeší své problémy.

Cappie opět potká Casey na večírku. Chce jít hledat Rebeccu, jenže se ukáže, že je jednou ze soutěžících v soutěži mokrých triček. Cappie nechápe, o co jí jde. Rebecca je na něj hnusná a rozejde se s ním. Následně uteče z pódia a Cappie za to dostane ránu. Na pláži se políbí s Casey. V hotelu vidí ve zprávách, že otec Rebeccy je zapleten do skandálu s prostitkou. Casey mu zalže, že polibek byla jen položka na prázdninovém seznamu. Cappie jde utěšovat zničenou Rebeccu.
Frannie a Evan si spolu začnou.

Casey se potká na pláži s Ashleigh, rozhodnou se splnit poslední položku - plavání bez plavek. Vidí je nějací kluci a ukradnou jim oblečení.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Fruiko