Grimm

Grimm (Grimm) — 6. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Někdo, kdo má rád Julliete ?

Butcher

Cool level: 39
Abby Sciutová

OFF-LINE
Někdo, kdo má rád Julliete ?
27.12.2014 / 11:40:06 (před 173 týdny)
Ja uz ji skoro nesnesu, sceny s ni mi prijdou uplne trapne, nejvic mi leze na nervy, jeji pohledy, no proste opruz. ZABÍT!
Editováno: 1x | Naposledy: 27.12.2014 / 11:40:24
Sleslikslicka

Cool level: 16
Number 6

OFF-LINE
Bez nadpisu
30.12.2014 / 16:35:17 (před 173 týdny)
Já jí moc nemusela dřív, ale tím co všechno zvládla si u mě vysloužila neutrální postoj. Teď už ji mám skoro ráda :). SPOILER » Navíc jestli z ní teď bude hexenbiest, bude s ní legrace :). «
Nobody expects the spanish inquisition!
Editováno: 1x | Naposledy: 30.12.2014 / 16:36:07
IcePrincess

Cool level: 13
Kenny McKormick

OFF-LINE
Bez nadpisu
23.4.2015 / 18:40:40 (před 156 týdny)
Amen. Nejnudnější postava seriálu s mizerným hereckým výkonem, na co šáhne to zvorá, je tam jen od toho, aby se ukázalo, jaký je Nick hodný podpantofláček. Ač se jí tvůrci kolikrát snaží lacině zpestřit, tak to působí více okatě a falešně, nemluvě o těch tanečcích okolo jejího vztahu s Nickem. Stejnak mi přijde, že do seriálu prostě nepatří. Zabít! A na její místo dosadit Adalind.:D Hodí se k Nickovi mnohem víc.
"I mean, it's life. Lower your expectations"
ševča

Cool level: 60
Robert 'Levák Bob' Terwilliger

OFF-LINE
Bez nadpisu
23.4.2015 / 18:53:47 (před 156 týdny)

Megan Cooper napsal(a):

Amen. Nejnudnější postava seriálu s mizerným hereckým výkonem, na co šáhne to zvorá, je tam jen od toho, aby se ukázalo, jaký je Nick hodný podpantofláček. Ač se jí tvůrci kolikrát snaží lacině zpestřit, tak to působí více okatě a falešně, nemluvě o těch tanečcích okolo jejího vztahu s Nickem. Stejnak mi přijde, že do seriálu prostě nepatří. Zabít! A na její místo dosadit Adalind.:D Hodí se k Nickovi mnohem víc.

Že jo? Už když jsem viděla první díl, tak jsem si říkala, že by je měli dát dohromady. Byl by tam ten Wessen a Grimm problém, ale taky chemie mezi nima je s Juliette nesrovnatelná. Juliette je nudná, připadá mi ukňouraná a nikdy mi nepřipadalo, že do kolektivu sedla. Když po Monroeovi a Rosalie chtěla, aby nehledali, jak z Nicka udělat Grimma, znechutila se mi ještě víc. Ona mezi ty lidi prostě nepatří, ani k Nickovi. Vždycky si bude připadat ochuzená tím, že je Nick Grimm, a to mě po skoro 4 letech seriálu už prostě nezajímá.

IcePrincess

Cool level: 13
Kenny McKormick

OFF-LINE
Bez nadpisu
24.4.2015 / 19:58:22 (před 156 týdny)

ševča napsal(a):

Že jo? Už když jsem viděla první díl, tak jsem si říkala, že by je měli dát dohromady. Byl by tam ten Wessen a Grimm problém, ale taky chemie mezi nima je s Juliette nesrovnatelná. Juliette je nudná, připadá mi ukňouraná a nikdy mi nepřipadalo, že do kolektivu sedla. Když po Monroeovi a Rosalie chtěla, aby nehledali, jak z Nicka udělat Grimma, znechutila se mi ještě víc. Ona mezi ty lidi prostě nepatří, ani k Nickovi. Vždycky si bude připadat ochuzená tím, že je Nick Grimm, a to mě po skoro 4 letech seriálu už prostě nezajímá.

Viď? Taky jsem si řekla, že mezi nimi je nějaká dynamika a časem se ta chemie projevila do větších rozměrů. Mezi Julette a Nickem je kámen úrazu hlavně to, že těm hercům to spolu prostě nejde. Je to moc nucené. S Julette se dějí různé věci, tvůrci se snaží její postavu nějak vyšvihnout neustálýma experimentama, co z ní udělat rovnou dalšího grimma? :D Kdyby aspoň byla nějak jinak nápomocná, ale ona není nadpřirozená bytost(a když je, tak je to stejně nulový efekt), není silná, není chytrá. Je to jen láska hlavního hrdiny, to je její jediný účel a ani ten moc dobře neplní. Strašně mě otravuje, jak dělá, jakoby sežrala moudrost světa. Nevím, na co jí tam drží, Nick se bez ní vesele obejde. Nebyla zajímavá na začátku, nebude ani za 5 let. 

"I mean, it's life. Lower your expectations"
Case*Wawe*Make

Number 6

OFF-LINE
Bez nadpisu
25.4.2015 / 22:15:08 (před 156 týdny)
Mě zpočátku Juliette nevadila moc, ani jsem ji v seriálu nevnímala, až na pár dílů, které byli o ní. Poté, co se stalo Nickovi a přestal být Grimmem a jí to ze začátku bylo putna, začala to řešit až se začalo dít to Monroeovi a Rosalie, tak mi začala silně vadit, do té doby byla na proplesknutí. Když ted je alespon Hex, tak trochu se začne dít, a snad Nick brzy pochopí, že jeho sladká Juliette není tou, co byla, ale je z ní pořádná mrcha. Doufám, že brzy na ní vezme nějakou sekerku a půjde ji odGrimmovat :D A doufám, že Nick a Adalind k sobě snad najdou cestičku.
Jarda: Hospodou se rozezní varhany, Kachna může volat černý havrany. #Hospoda "Figure out what you're fighting for, and you'll be okay.~~ Wyatt Logan
Esgalnor

Number 6

OFF-LINE
Bez nadpisu
1.5.2015 / 20:22:59 (před 155 týdny)
Zas tak moc mi nevadila, taková postava ke které jsem měl neutrální vztah. Nevím proč, ale teď jak SPOILER » je z ní Hexenbiest « a je zlá, tak jsem si ji oblíbil. Nechápu to, za SPOILER » zapálení Nickova karavanu « bych ji měl nenávidět, ale právě jsem si ji oblíbil ^^
Důvtip je nade všechna bohatství lidí.
verzuz

Cool level: 2
Jake Harper

OFF-LINE
Bez nadpisu
29.8.2015 / 17:04:45 (před 138 týdny)
Mě se na začátku líbila hodně. Tedy, zvlášť vztah Nicka a Julliete, byl takový normální, funkční a stabilní. Moje sympatie šly postupně dolů. Teď jsem ráda, že je mrtvá.
A od okamžiku, kdy mi došlo, že Adalind je komická postava, tak mi jako případný replacement nevadí.
Katehrine

Cool level: 22
Chandler Bing

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.1.2016 / 19:18:28 (před 119 týdny)
Zpočátku mi Juliette nesedla, byla moc nudná a předvídatelná, ale ve 4. sérii po vrácení Nickových schopností jsem si ji oblíbila. Líbila se mi její temná povaha, její nová podstata a i věci, které dělala a říkala... prostě správná nevyzpytatelná záporačka (jako třeba scéna v karavanu) ;) Proto mě taky dost naštvalo finále 4. řady. Čekala jsem, že tu s námi pobude trochu déle... škoda, zrovna když tomu tam dávala šťávu a rozpohybovávala věci...
There is always Hope.
ševča

Cool level: 60
Robert 'Levák Bob' Terwilliger

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.1.2016 / 20:50:00 (před 119 týdny)
Trochu mi to zkazili. Tahle řada se mi tak líbila, jak tam Juliette nebyla, nikdo ji furt neřešil... Teď se to bude zas točit kolem ní, jak je to pro Nicka těžké...