Grimm

Grimm (Grimm) — 6. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Někdo, kdo má rád Julliete ?

karkulinda

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
Bez nadpisu
11.4.2016 / 14:22:00 (před 105 týdny)
No, mě dřív byla víceméně volná, teď jak je Hex tak mě štve jak se furt lituje, to nikomu ještě nedošlo, hl. Juliete, že jí to už několikrát zachránilo život?
NikiV

Cool level: 6
Chloe O'Brian

OFF-LINE
Bez nadpisu
1.6.2016 / 16:20:49 (před 98 týdny)
Julliete jako obyčejný člověk byla hrozně otravná, ale poté, co se z ní stala Hexenbiest- Eve, tak se to s ní dalo vydržet, dokonce se z ní vyklubala koukatelná postava. Ale SPOILER » po posledním díle jsem přesvědčená, že se stala opět člověkem, takže očekávám návrat staré nudné Julliete. «
sandokan555

Cool level: 14
Emma Swan

OFF-LINE
Bez nadpisu
1.6.2016 / 19:17:00 (před 98 týdny)
ja prave ocakavam ze uz nebude aspon taka nudna ... a na Eve sa pozeralo dobre.
Case*Wawe*Make

Cool level: 16
Number 6

OFF-LINE
Bez nadpisu
10.2.2017 / 11:05:07 (před 61 týdny)
Tak lidičky, jak to vypadá, naše "oblíbená" Juls se začíná vracet. Většina z nás má "radost" jistě. Tak mě napadá, co s ní tvůrci plánují, že zase dají dohromady trapnou Nicklette, protože to v reálu Bitsie táhne s Davídkem? Nebo, co? Potenciál té postavy je vyčerpán, spíše tam nikdy nebyl+ 2 následující epky, 06x06 a 06x08, kde nebude Adalind (Prý s fan. důvodů), zvláštní koště Bitsie tam bude, že by žárlivost na Claire, že ji fanoušci mají rádi. Přála bych jsi Happy end pro Nadalind ale vidím to bledě :(
Jarda: Hospodou se rozezní varhany, Kachna může volat černý havrany. #Hospoda "Figure out what you're fighting for, and you'll be okay.~~ Wyatt Logan
IcePrincess

Cool level: 13
Kenny McKormick

OFF-LINE
Bez nadpisu
10.2.2017 / 12:19:15 (před 61 týdny)
Case*Wawe*Make: Je jasné, že Nick už miluje Adalind, to bylo už několikrát během této série ukázáno. Pokud z toho nechtějí dělat extrémní telenovelu, tak nějaká Nickette nehrozí. Bitsie a Claire jsou blízké kamarádky, nemyslím, že by to bylo takto horké.
"I mean, it's life. Lower your expectations"
IcePrincess

Cool level: 13
Kenny McKormick

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.4.2018 / 07:55:38 (před 4 dny)
Musím uznat, že ta postava i herečka dostali ke konci seriálu nefér jednání, ačkoliv mi dříve vadila, při opětovném zhlédnutí seriálu mi přišla docela fajn, byt ve třetí a čtvrté sérii enormě otravná. Preferuji Eve oproti Juliette.
"I mean, it's life. Lower your expectations"
Následující