plakát seriálu

Guys with Kids

(Guys with Kids)

Epizoda 1×15 – Gary's Idea
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Ti největší géniové přišli na průlomový objev při naprosto neobvyklé činnosti. A tak Gary, když je u zubaře, přijde na to, jak vydělat hromadu peněz - odpadsník. Jde o něco jako bryndák, jenže pro dospělé a vypadá trochu jako pláštěnka. Jenže nemůže sehnat investory, a bez investorů jde něco takového podpořit velmi ztěžka. Proto se Gary rozhodne udělat něco, o čem se neporadí s Marny.

Když si parta povídá o tom, co se v jejich životech v poslední době změnilo, Chris nemá co říct, kromě toho, že pokračuje v maratónu Golden Girls. A protože tím díru do světa neudělá, rozhodne se změnit. Chce se stát DJem, začne chodit s o něco mladší ženou, která je shodou okolností také chůvou Nicka a Emily, a taky chce dát výpověď ve své dosavadní práci. Tolik změn má na svědomí Nickova poznámka o tom, že Chrisův život stojí za prd. A proto přichází na scénu Sheila, která, jak je známo, dokáže člověka naprosto dokonale zlomit.

Narážky na další seriályvložit další narážku

The Golden Girls

Chris se zmiňuje, že pokračuje v maratónu sledování Golden Girls. A když je na studentské párty jako DJ, tak znělku tohoto seriálu zremixuje.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
chlapík
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevGary's Idea (neoficiální název)
Původní názevGary's Idea
Rok natočení2013
Premiéra13. února 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry2 850 000 diváků
Autoři profilu epizody