plakát seriálu

Guys with Kids

(Guys with Kids)

Názory uživatelů

Guys. With kids.

Další z nekonečné řady chlapských buráckých komedií. S tím, že Guys with Kids patří do té lepší kategorie. Zasmějete se, ne tak často, jako živé publikum, před kterým se seriál natáčel, ale pořád lepší než nic.

V seriálu najdete klasické komediální herce. Guys se ničím nevymykají ze vzorce běžných sitcomových vystoupení. Každá postava má vyhraněnou osobnost, kterou během vysílání ani trošku nerozvíjí. Jejich rozdílné povahy a vlastnosti se zároveň stále pokoušejí být hlavním zdrojem vtípků a gagů, někdy úspěšně, jindy bez odezvy. Překvapuje mě, že sem tvůrci nedali i homosexuální pár. Nicméně nechybí šťastný bílý pár, šťastný černý pár a rozvedená dvojice, kde oba bydlí pár kroků od sebe. Hlavním tématem tu jsou děti, kterých je v seriálu opravdu požehnaně, různého stáří i pohlaví.

Někdy jsou vtípky dosti přehnané. Vodní skluzavka uvnitř bytu? Zásah elektrickým šokem při opékání kuřete fénem? Na můj vkus je to moc. Ale zase uznávám, že jsem to čekala horší. Tyhle pánské komedie jsou všechny na jedno brdo. Ale tak nějak zjišťuju, že ve velké spoustě z nich (dále např. Man Up z jedné z předchozích sezón) se objeví pár vtipných momentů. Nedivím se, že NBC odvysílala celou sérii.

Pokud nehledáte nic převratného, ale jen obyčejnou nenáročnou oddychovku, určitě Guys with Kids zkuste. Jestli ale chcete druhý BBT, tak tohle není seriál pro vás.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Gw/K

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
Tak nejsem alergický na sitcomy NBC! Jsem alergický na ŠPATNÉ sitcomy NBC! Od Gw/K jsem nic nečekal, spíš jsem byl po zhlédnutí traileru skeptický a tudíž zaujatý. Pilot mě ale donutil otočit o 100° (úplných 180° to zase nebylo :P ). Nejvíc se mi líbil Anthony Anderson a vůbec celá ta jeho povedená afroamerická rodinka. Ale i ostatní byli super, Jesse Bradford, jeho bitchy ex Erinn Hayes… Asi se z toho (velmi) pravděpodobně nestane kritiky milovaná a cenami ověnčená komedie, ale pro mě to bylo milé, koukatelné a zábavné překvapení (ještě dodám, že od NBC nečekané).

60 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jeden z těch horších

Seriál s dobrým potenciálem, který ale zahodil svou kolísavou kvalitou vtipů a skutečností, že je dodatečně přidáván (rušivý) smích i za vtip postrádající věty jenom proto, aby v člověku nabudili pocit zábavnosti.

20 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Líbí

Jediná věc, která mě rozčiluje, jsou diváci. A možná předvídavost, ale to je věc kladná. Tenhle sitcom je sitcom ve správném slova smyslu. Není to nic náročného, pobaví, obsazení je velice sympatické a jejich postavy skvěle zahrané. Mám je ráda a sledovat ho budu i nadále. ))

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Na nový serial to docela ušlo

ano, ohrane tema chlapy deti starosti a slasti ale na novy serial se na to dalo docela koukat uvidime co dalsi dily, ale prvni usel clovek se zasmal klasicke tema nic prekvapiveho ani svetoborneho, ale zase nic co by divaka urazilo.

60 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí