plakát seriálu

Gympl s (r)učením omezeným

(Gympl s (r)učením omezeným)

Názory uživatelů

Gympl není Glee

Seriál z pohledu obyčejného diváka se zdá jako naprosto obyčejný seriál bez nápadu na vyplnění prázdného vysílacího času. Upřímně chápu, že se česká seriálová tvorba nemůže vyrovnat západní seriálové tvorbě a já ani nic takového od GsRO nečekala. Navíc si nehodlám na internetu vytvářet drsnou, intelektuálně-rebelskou image kvůli tomu, že Gympl s.r.o. není úžasně inteligentní, že neposouvá hranice televizní tvorby někam dál, že nezmění náš pohled na svět a že nezobrazuje realisticky život studentů, musí minimálně okultně spálit logo televize Nova. Ani nevidím důvod hned kvůli tomu poslat tenhle seriál do černých čísel. Proč? Protože narozdíl od konkurenční Základky je to koukatelné a protože v kategorii českých seriálů posledních let se rozhodně jedná o nadprůměr. Taky proto, že je mi sympatický předem omezený počet dílů, díky kterému se z toho (snad) nestane další telenovela o sto dílech a dvaceti pokračováních. Protože to má celkem sympatické obsazení (Heřmánek, Šafránková),a že zcela subjektivních důvodů i proto, že kvůli několikaletému pobytu v zahraničí občas vidím ráda pohybující se obrázky, ve kterých hlavní hrdinové používají můj rodný jazyk.

EDIT----------------------------------------------

Po dvou viděných dílech druhé řady mám chuť srazit tomuhle seriálu hodnocení. Nevím, jestli došlo k přeobsazení scénáristů, ale tak masivní propad v kvalitě se jen tak nevidí. A zvlášť ne u seriálu, který byl od počátku pouze průměrným dílkem, a který tak nemohl padat z velkých výšin.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Gympl

Nejsem zrovna velkou fanynkou české televizní tvorby posledních let, nicméně musím říct, že mě Gympl docela příjemně překvapil. Slyšela jsem z mnoha stran, že je to česká verze Glee, což mi přišlo úsměvné a záhy jsem se i přesvědčila o tom, jak daleko byli všichni od pravdy. S Glee toho seriál podobného mnoho nemá a srovnávat je mi přijde hodně mimo mísu...

Mé hodnocení 60% jsem složila ze samostatného hodnocení jednolitých sérií (i když jsem si říkala, že se tomuto systému hodnocení chci vyhnout).

1. série za mě byla úplně nejlepší a zasluhuje si mé nejvyšší hodnocení. Samozřejmě, že mám své výhrady, nicméně jsem se místy i skvěle bavila (obzvláště, když bylo na scéně trio Kulich - Marcel - Matula) 80%
2. série šla kvalitou opravdu hodně dolů. Najednou se mi zdálo, že seriál pozbyl po dějové lince opravdu dost. Moc mi nesedla ústřední "parta" studentů, bez vysvětlení zmizely během série některé postavy... Musím upřímně říct, že jsem se nejvíc těšila na duo Pařízek - Matula. Po docela vysoké laťce první série opravdu velký sešup dolů... 40%
3. sérií se seriál dle mého názoru snažil nabrat druhý dech, což se mu docela i povedlo, ale kvalit té první bohužel nedosáhl. Do popředí se dostala docela sympatická rodina, která zmizela jako mávnutím kouzelného proutku a opravte mě, pokud se mýlím, ale nikde jsem nepostřehla jak dopadla soudní kauza... Stejně tak jak se objevila, tak zmizela Kristýna... Ale bavila mě babi, Vojta se Zuzanou. Jo, a body zvedám za Marcela a jeho "Globální oteplování" :) 60%

Sečteno podtrženo - možná, že by si Gympl zasloužil i lepší hodnocení, ale vidím to takhle. Pokud na něj narazím v televizi, tak se na nějaký díl ráda podívám, ale že bych ho znova cíleně vyhledala, to ne...

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Gympl..

Tento seriál je jeden z mála českých seriálu které jsem začala sledovat. Líbilo se hlavně obsazení Ondřeje Brzobohatého, Karla Heřmanka nebo Libuše Šafránkové podle mého názoru jsou to velmi kvalitní herci. Velmi příjemné mě překvapilo hudební zapojení a výběr hudby..
1. série mě jako většinou zaujala nejvíce a ke konci seriálu už to nebylo nic moc. Ale když jsem zjistila že budou gympl na nově opakovat ani jsem neváhala a začala jsem se dívat znovu :3..
Gympl bych nazvala spíše muzikálem protože kdo viděl aspoň jeden díl tak ví že skoro v každém díle (ne-li v každém). Je hudba se zpěvem. Jak víme tak nově seriály moc nejdou samozřejmě otázka názoru. Je to jeden z mála seriálu který nemá milion dílů a je zakončený. Takže kdo neviděl rozhodně koukněte ;)..

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Překvapení od Novy

V televizi jsem Gympl sledovala až ke konci a moc jsem nechápala, o co se tam jedná, ale ty písničky mě příjemně překvapily. Pak jsem si předplatila na měsíc Voyo a dala tomu šanci. Od Novy nikdy nic moc nečekám, ale byla jsem příjemně překvapena. Seriál byl zábavný, zajímavé zápletky. Byly tam herecká esa, herečtí nováčci, kteří se s tím poprali, někdy úspěšně, někdy neúspěšně. Přejdu k sériím:
1. série - herecká esa, zajímavé postavy, nevšední i všední zápletky. Naprosto mě ten seriál pohltil. Libuše Šafránková jako profesorka Holoubková byla skvělá. Někteří herci to tam vyloženě táhli, ale zároveň nezastínili i ty nováčky.
2. série - nechci přímo říct, že by s odchodem paní Šafránkové ztratil seriál kvalitu, to ne, ale kvalita klesla. Byly tam nové zajímavé tváře, ale cítila jsem, jak to klesá dolů.
3. série - už to bylo ohrané a přidat tam Helenu Vondráčkovou? Nejdřív mi to přišlo jako děsivý žert na jednu epizodu, ale ona tam byla déle než jednu epizodu. To mě zklamalo a bylo vidět, že si snaží sehnat sledovanost, kde se dá. Hlavně, už tam nebyl sbor ze studentů, ale z absolventů? Zvláštní.. Lucie Benešová excelovala ale, byla tahounem celého seriálu, skvěle zahrála mrchu a hlavně zlomenou ženu ve 3. sérii. Ale poslední sérií kvalita klesla úplně na dno a jsem ráda, že se rozhodli ukončit v rozumnou dobu.
Někteří to chápou jako napodobeninu Glee, jasně, některé prvky to má podobné, ale kromě písniček tam nevidím žádné podobné prvky. Jedná se tu o gympl a sbor a nejen o sbor.
Každopádně je to jedna z povedenějších věcí Novy.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Gympl

Není to zas tak špatný, hudba je celkem chytlavá... O to horší je to s námětem (i scénářem), co mě ovšem překvapilo jsou herci, někteří jsou horší, jiní zase dobří. Starší díly s L. Šafránkovou byly super a pak ta kvalita trochu klesla, ale je to pořád lepší než jiné seriály z poslední doby.

90 %
91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Gympl...

Na tenhle seriál jsem se strašně těšil. Samozřejmě jsem věděl, že je to Nova, ale prostě jsem ho chtěl vidět. Alespoň pilot. Je mi jasný, že nikdo nedokáže vytvořit seriál o doopravdické mládeži (třeba zrovna to, jak se chovám já, to nikdo jiný nedokáže), ale tohle je asi to nejbližší. Dětští herci teda nejsou nějak moc přesvědčiví, ale alespoň že to jsou oni a ne někdo, kdo fakt hrát neumí. Pořád přemejšlim, že to asi označim za dosud nejlepší tvorbu Novy.

80 %
87 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Ano, Gympl

Čekala jsem, že to bude nuda, ale není. Obsazení Ondry Brzobohatého či Karla Heřmánka byla dobrá volba. Příběh je to, co už jsme viděli milionkrát, ale prostě svým zpracováním působí o mnoho lépe. Seriál mohu doporučit, už jen díky tomu že sama studuju gympl a že vím, jak to na takových školách funguje. Tady nejsou moc od reality.

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Horší než Základka? Rozhodně NE!

Někteří říkáte , že Gympl je horší než Základka. S tím bohužel musím nesouhlasit. Základka byla blbost. Hádat se, kdo ze sportovců "ho" má největšího mi příjde poněkud hodně trapná. Tohle je fajn český seriál z prostředí jednoho gymnázia. Musím říct, že se mi velmi líbí obsazení tohoto seriálu. Ondřej Brzobohatý, Karel Heřmánek a hlavně Libuška Šafránková. Někteři psali, že si jí přestali jako herečky vážit a to jen proto, že hraje v Gymplu. Příjde mi to trochu přehnané. Ne všechna česká tvorba patří do kategorie odpad. Těším se na druhou sérii.

100 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

první sérií to měli zabalit

První série mě bavila. Vývoj vztahu Ondry Brzobohatýho s Ivou z Comebacku mě strašně zajímal. Další co mě drželo u obrazovek bylo, jak to dopadne se svéráznou ředitelkou Evou.

Druhou sérií to totálně zkazili. Děj byl přitažený za vlasy.. celou dobu se hádali, zda-li se Eliška vrátí nebo ne, jestli si našla někoho jinýho nebo ne.. Dále učitel chemie, který má halucinace a později začne ve školní laboratoři vařit drogy. A co teprve jeho úžasná manželka, která ho chce jenom pro peníze (když je bez peněz, tak ho odkopne, když je zas má, tak se k němu vrátí, a když o ně zas příjde, tak ho odkopne znovu) a on to vůbec nevidí. Né děkuji, to už není nic pro mě...

Takže: první série byla suprová - 80%
druhá série už byl odpad - 10% za snahu
Dohromady 30%

30 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Gympl

Byla jsem zvědavá jak si se stejným námětem poradí Prima i Nova zároveň. Musím říct že upoutávky na Primu k seriálu Základka byly hrozné a pilotní díl ještě šílenější! Ale teď ke Gymplu.
Byla jsem (a to jsem i pořád) nadšená z obsazení Lucie Benešová a Ondřej Brzobohatý. Lucie svou roli vzala vážně a opravdu jí její povahu arogantní sobecké zástupkyně věřím. Podobně je to i s Ondrem. Ale co mě nejvíc překvapilo, byla Marta Jandová. Její postava je zajímavá a dobře zahraná. Veliké pozitivní překvapení.
Jinak dobrý je i příběh mezi Majkou a Milanem. Líbilo se mi, jak z počátkové hrané ochoty a dobroty se objevil jeho pravý špatný charakter.
Kdo mi ale vadí je Libuše Šafránková alias Eliška. Je to taková hodná puťka, od které nikdy neuvidíme nějaké přešlápnutí vedle. U ní je to pořád stejný opakující se děj.

Z původních osmdesáti procent snižuju na 50%, protože nějaké díly jsou slabší, než bývaly.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Gympl

Mě se to líbí. Seriál mě potěšil a pobavil. Už se těším na druhou řadu. Jeden z nejkvalitnějších seriálů novy, hned po Comebacku. Většina našich seriálů je sice na popravu, ale tenhle je jednou z čestných vyjímek. Je naprosto skvěle obsazený (baví mě Šteindler a jeho úžasná postava, mrcha Lucie Benešová, což je výborná herečka a hraje to uvěřitelně a nádherně a můj oblíbenec Kamil Halbich se mi touhle rolí znechutil :D) a hlavně dětské role jsou skvělé. Seriál má pěknou hudbu a zatím se v něm dějí takové příjemné věci, které svůj účel plní - baví. Tedy alespoň mě. Možná z toho bude další nekonečný seriál, zatím to je ale příjemné, koukatelné, zábavné a co je hlavní - kvalitní. Děti to zaujme, jistě pokoukání dobré pro celou rodinu. Jáchym je borec :D. A chci říct, že profesorka Holoubková je jedna z mála rolí, ve které mě Libuše Šafránková nezklamala a jsem rád, že je v tomhle seriálu. Vlastně Nova na všechny postavy lepší herce sehnat nemohla... Vtipné to je, zápletky dobré, ať žije druhá série, protože to zatím je čím dál lepší!

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Není gympl jako gympl

Na seriál jsem se velmi těšila. Obsazení bylo geniální a děj byl taky v pohodě. Přejdeme k jednotlivým sériím.

1) Byla jsem nadšená, hltala jsem každou minutu každého dílu.

2) Objevili se nové postavy a některé odešli. Kvalita se trochu zhoršila a děj už mě taky už tak nebral, ale stále to byl gympl :)

3) Tahle série už mě nebavila. Přišlo mi že už to začíná být další seriál bez konce. Konec se ale objevil a přišel vhod.

Celkově byl seriál fajn. Na netu jsem ho ovšem nenašla :(

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

super gympl...

Seriál sleduji od prvopočátku a velmi se mi líbí. Myslím si, že první série byla nejlepší, ale ostatní dvě se mi taky líbí. Mám ráda hlášky různých učitelů a zajímavé zápletky. Doufám, že seriál bude stále pokračovat :).

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Gympl

Vtipný, pohodový seriál, ukterého si člověk rád večer posedí. Zatím to není jeden z těch extra dlouhých roztahaných seriálů bez děje, kde nepoznáte, kde je začátek, a kde konec.
Od Novy je to asi nejlepší seriál, co jsem zatím sledovala.

70 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Gympl s (r)učením omezeným

Já nevím, asi jsem divná, ale mě to baví. Zřejmě to bude tím, že jsem ještě nedávno seděla ve školní lavici, měla za učitele totální blbce, ředitel byl vůl a učení mě nebavilo. Co já vím. Tenhle seriál není tak špatný, na to, že ho dělala Nova. Trošku mi přijde, že právě to je důvod nízkého hodnocení některých lidí. Můžete kritizovat jak chcete, ale přijde mi trošku směšné dávat nízká hodnocení jen protože je to český seriál z produkce Novy. Ale jak chcete. Za mě dobrý, budu koukat dál.

80 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

pilot

Jak jsem po prvním díle byla nadšená,tak s dalšími díly přišla krutá realita :/
Pilot vypadal svěže, bez tupých dialogů a neslaně-nemastných herců, bohužel další díly ukázaly pravej opak. Jakoby někdo v zákulisí řekl hrajete moooc dobře, měli byste ubrat, ať můžem srovnat laťku s ordinací a ulicí.
Snad se gympl ještě nějak vzpamatuje, bo po opravdu dlouý době jsem měla pocit, že je v televizi na co koukat.

40 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Spokojenost

Do očí bijící "zpívající scény" jsou sice trochu mimo, ale přesto těch 90% dát musím. Podle mě je to nejlepší český seriál, poslední doby určitě. Je to vtipné, zajímavé, milé a s happy-endy. Nemusí to být drama dle skutečných událostí, aby to zaujalo. Nejlepší je asi obsazení, to vážně nemá chybu. Jen doufám, že to hned tak neskončí. Nechápu ty předsudky u takovýchto seriálů. To někomu vážně stačí nápis "české", aby to mohl pomlouvat?

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Tak trochu jiný gympl

Od Gymplu jsem si ze začátku moc neslibovala - seriál ze školního prostředí? Díky, nechci! Jaké ale bylo moje překvapení, když mě pilotní díl zaujal natolik, abych se začala koukat pravidelně.
První série byla bezvadná (co si budeme povídat, koukala jsem hlavně kvůli písničkám!) a ani příběh není až takové klišé. Kdyby byla jenom první série, dala bych seriálu 100 %.
Druhá série už kvalitou poněkud pokulhávala, spousta mých oblíbených postav ze seriálu odešla a "náplava" už nebylo to pravé ořechové. Písničky ale pořád ještě ušly, i když už začalo přibývat těch, které jsem neznala.
Třetí série byla díkybohu poslední. Přišlo mi, že tvůrci už nevěděli, co by napsali. Příběh už nestál za moc (obzvlášť mě znechutila přítomnost Táni Kuchařové, kterou prostě nemám ráda, nemůžu si pomoct) a písničky už jsem taky slyšela lepší.
Je dobře, že byl seriál ukončen, dokud ještě nebyl úplně otřesný, ale bylo to "za pět minut dvanáct"...
Hodnotím hodně s ohledem na krásné písničky z první, potažmo druhé série.

nejoblíbenější postavy, které vystupovaly ve všech sériích: Adam, Marcel, Kruliš. A potom ještě několik herců z první série, kteří už se v dalších neobjevili... (trio Vendula Hlásková, Míša Sejnová a Tereza Nvotová)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

gympl

príjemný, svieži, obyčajný seriál. na jedno pozretie nie je zlý. je tam humor, za ktorý sa nehanbíte, scenár, ktorý nie je na hlavu a vcelku príjemné herecké obsadenie

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Gympl

Gympl s (r)učením omezeným je snad jediný český seriál, který jsem pravidelně sledovala.
Vzdáleně mi připomíná Glee (ovšem né kvalitou)- střední škola, sbor, blond učitelka jako záporná postava.
1. série- Výborné postavy a výborný příběh. I nějaké hezké písničky co sbor přezpíval tam byly, ale většina písniček... No, nebylo moc dobrých.
2. série- Nové postavy, které podle mě byly strašné a příběh za to už taky moc nestál. Známější písničky a možná i lépe přezpívané. Celkově mě druhá série zklamala.
Přesto je to jeden z těch povedenějších seriálů od Novy.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nova?

Když jsem viděla seriál Gympl, musela jsem se sama sebe zeptat, jestli je to vážně seriál z Novy. Jako vážně? Nova je pro mě tragická, proto jsem byla překvapená, že mohu dát seriálu tak vysoké hodnocení.

Bavilo mě herecké obsazení, hudba, texty, scénář měl taky hlavu a patu a nemyslím si, že by tam bylo něco přiškrcené a utažené až tak moc, že by se na to nedalo koukat.

Debaty s Brzobohatým a Benešovou, mě nenechaly na pochybách, že každý škola má svého škůdce. Révai mi udělal velikou radost, protože jeho poslední pro mě herecký výkon mě zaujal kdysi dávno, kdy jsem viděla poprvé Rebely. Jandová i Leichtová byly pro mě v seriálu stejně sympatické, jako kdykoliv jindy, kdy je možnost je vidět. Dalo by se říct, že celkové herecké obsazení bylo vážně dobře vybrané.

Proto si myslím, že je to jeden z nejlepších seriálů jak TV Nova, tak celkově z české produkce.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Gympl s omezením

Seriál mě v první řadě velmi bavil. Obsazení Karla Heřmánka a Libuše Šafránkové bylo opravdu výborné. Vývoj dějové linie byl také v pohodě. Po odchodu Šafránkové to o něco málo kleslo, ale stále byl v rámci českých seriálů Gympl zajímavý. Děj dělaly zajímavým i různá pěvecká vystoupení. Ukončení seriál přišlo v hod. V nejlepším se má skončit.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

gympl

není vůbec špatný seriál! Moc jsem toho od novy nečekala, ale docela mě to překvapilo a už od prvního dílu sleduju pravidelně. Zajímavé je jak obsazení (Ondra Brzobohatý, Marta Jandová...), exceluje Karel Heřmánek v roli ředitele alkoholika:) a Lucie Benešová je neuvěřitelná potvora - tak dějová linka. Některé situace jsou na psychiku trošku náročnější (bohužel se seriál nevyhýbá ani tématu psychického/fyzického týrání - mimochodem s neuvěřitelně nesympatickým představitelem otce rodiny, toho herce už nebudu mít asi nikdy ráda :D). Na odreagování je to fajn a ve srovnání s ostatními seriály novy a primy to docela vybočuje z řady. Chápu, že pro všechny to není, ale než to odepíšete, zkuste se na pár dílů kouknout:) Je to totiž místy docela vtipný :D
update
2. řada mi přijde horší než ta první... a bohužel už mě to tolik nebaví, sleduju jen občas

70 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Gympl horší Základky

Zajímalo mne, jak si se školním prostředím poradí Nova i Prima.
Základka Primy je živá, vtipná, lehká.
Gympl jako by vypadl z pásu, na kterém už vyráběli Ordinaci či jiné seriály.
Je těžkopádný, falešný a hloupý.
Škoda.

20 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Gympl

Seriál jsem viděl celý a moc se mi líbil. Trochu mi tam vadila Helena Vondráčková, ale ta tam naštěští nebyla tak často. Je opravdu škoda, že už skončil.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Další seriál od Novy..

Naproste mně nesympatičtí herci. Podle mne řeší prostě kraviny, asi to pro mne moc není, ale i tak. Kvalitou se to dá přirovnat k Obchod'áku a podobným kravinám. Naprosto mne iritují ty děcka. Ale na druhou stranu musím zase říci, že je to daleko lepší, než ta jejich Superstar..

10 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
8 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Naprostá ztráta času!

Několikrát jsem se pokoušel seriál sledovat, ale nikdy jsem nedokoukal do konce ani jednu epizodu. Takovéhle seriály zkrátka nemusím!

0 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

horsi a horsi

když jsem viděla první ukázky , strašně jsem se těšila . zezačátku mne to bavilo , ae jak sel cas a odešly ty první maturitanti , tak už mne to nebavilo .první série byla nejlepší .a jak se potom spojily stou královkou tak uz mne to potom vůbec nebavilo.zkoukla jsem jenom první serii.potom jsem viděla pár dílů z druhý serie a od té doby jsem už gympl neviděla.a nelituju toho :)

20 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Gympl

viděla jsem zatím jen pilotní film a pak první díl, taže asi nemůžu moc soudit, ale pravdou je, že pilot byl koukatelný, líbil se mi a zaujal, oproti tomu díl první byl lehkým zklamáním, uvidíme :-)

80 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Dej

do stroje zadání střední škola a vyjede Gympl. Dej tam špitál, vyjede Ordinace. Dej tam rodinné vztahy, vyjede Cesty domů. Prostě blbina s jinak výbornými herci. Nova umí natočit Soukromé pasti nebo Expozituru. Proč se neubírá tímto směrem? Vyhozené peníze, škoda to vůbec sledovat.

10 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
10 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Nechápu,,..

Seriál gympl měl dobrou sledovanost a byl nejlepší a skončí ? nepochopim novu :(

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nerozumiem...

Skutocne, nerozumiem co si mam mzsliet. O co tu ide. Kazde 3 minuty mam dojem ze sa pozeram na iny serial. Postavy maju asi taku autenticitu ako Jamie Foxx ako predseda KKK. VYKRADACKA US serialov, az mi napada ci museli kupovat na "vlastnu tvorbu" licenciu. Rozhodne nesledovat!

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Český seriál

Nova už vysílala hodně seriálů. Ulice, ordinace Comeback atd. Podle mého názoru se jim gympl opravdu vyvedl. Vždy, když nejsem moc veselá, se podívám na pár epizod a hned se mi zvedne nálada. Mnoho úžasných hlášek a někdy i komplikované příběhy :D Podle mě je to "best" seriál na Nově :D A doufám,že na dále taky bude :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Gympl

Podle mě se tento seriál skupině Nova dost povedl. Škoda že to 3.sérií končí. Na gymplu se mi líbí hlavně skvělé obsazení.
80%

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Gympl s (r)učením omezeným

Ze všech postav jsem měla nejradši Denisu, Renatu a Marcela a nejvíc nesnášela Adama (jeho přístup a nesympatie) a Milana (tak tady není o čem mluvit).
Na seriálu se mi líbilo, že se lišil od ostatních z ČR.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Gympl končí...

První série byla na české poměry nadprůměrná, skvělé herecké obsazení a povedený scénář. Brzobohatý zde byl asi nejlepší z celého seriálu. Ovšem to není důvod k nadržování, ale úctyhodných 70% si určitě zaslouží.

Druhá série byl výrazný pokles kvality, hlavně kvůli odchodu velkého množství herců, ale nejvíce mi vadil nudný scénář, v podstatě se tam nedělo nic souvislého a nemám moc co k tomu říct, což je škoda, pouze 40%.

Prvních 16 epizod třetí série se lišilo od té druhé akorát vyspělejším dějem, ale zároveň ještě větší trapností. Bylo to hodně nestálé ale o něco lepší než "dvojka". No ale následujících 16 epizod bylo skvělých a vytáhlo kvalitu zase výš. Série byla asi nejzajímavější, rozhodně tomu pomohly návraty postav z první série (Milan, Petr Lener nebo alespoň epizodní role jako Hynek Matula apod.), naneštěstí tomu chyběl Patrik, ale jeho herecký výkon nahradila postava Pavla. A finále se docela povedlo (ačkoliv byla dějová linka Václava Kopty absolutně přebytečná). Sice to všechno nestačí na první sérii, ale dobrých 60% si to určitě zaslouží (být tam místo Štambachový dál Harlej, bylo by to určitě lepší).

Myslím si, že konec přišel včas, v nejlepším se má přestat. Ale nebránil bych se třeba ještě za pár let dotočit jednu sérii nebo třeba film, děj je v podstatě pořád otevřený. Ale jenom jednu sérii, nic víc!

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí