H2O - Stačí přidat vodu

H2O - Stačí přidat vodu (H2O: Just Add Water)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Úlovek dne

Cleo je pořád nešťastná z jejích přeměn v MP a ze schopností. Ve zprávách se objeví, že jsou nelegálně loveny želvy z chráněných oblastí, a Cleoinu blbou náladu ještě zhorší fakt, že její otec Don Sertori - majitel několika rybářských lodí, je Rikki obviňován z těhle výlovů a Cleo nazývá pokrytcem, když to nevidí. Cleo se ho tedy zeptá, ale on o ničem upřímně neví. Emma a Rikki se vydají na záchrannou výpravu k želvě, chycené do rybářské sítě a zjistí, že ta lovící loď- Esmeralda- je hlavní loď pana Sertoriho!

Želvu zachrání, čímž vznikne aféra s krvelačným žralokem, trhajícím sítě rybářů, a to o lodi opatrně oznámí Cleo. Je smutná a řekne otci, že jí zklamal. Ale později se dozví, že ten den neřídil svou Esmeraldu a tedy o tom nelegal výlovu nevěděl. Další den sleduje přístav s Esmeraldou a uslyší rozhovor mezi mladým zástupcem kapitána Sertoriho a pomocníkem na lodi. Chystají se i přes pomocníkův nesouhlas vyjet do chráněné oblasti a tam nelegal lovit (touží i po tom, ulovit žraloka). Cleo se to nelíbí a chce je zastavit, protože jí je želv líto a nechce to dopustit. Na molu uvidí Lewise, řekne mu, aby cinknul Emmě a Rikki, a že jde zabránit zabití želv. Potom poprvý skočí do vody a zachvíli se jí to zalíbí.

Lewis mezitím běží k holkám a ty se vydají Cleo na pomoc. Cleo se však u lodi zaplete do sítě, vypuštěné zlým kapitánem, v domění, že jde o žraloka a zůstane v ní lapená. Rikki s Emou jí však včas vysvobodí a Cleo pak udá panu Sertorimu, co ten chlápek v jeho nepřítomnosti prováděl, a Don Sertori ho vyhodí. Nejdůležitější ale je, že Cleo překonala svůj strach! Předvedou lewisowi na pláži super skok do vln.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Fruiko
Cleo98