H2O - Stačí přidat vodu

H2O - Stačí přidat vodu (H2O: Just Add Water)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Přeměna

Cleo se prochází u přístavu, kde jí ale potká Zane s Natem a nebyli by to oni, kdyby něco neprovedli. Nalákají Cleo na člun a s vypnutým motorem jí vypustí na moře. Naštěstí je poblíž zatím neznámá Rikki, která Cleo zachrání, nastartuje člun a odjedou spolu. Po cestě na vodě potkají Emmu, naloží ji taky do člunu a všechny tři se vesele vydají do volného moře.

Naneštěstí v půlce cesty vypadne motor a holky budou muset pádlovat až k ostrovu před nimi, který se jmenuje Makko. Po přistání nemá mobil Emmy vůbec signál, a tak jí napadne, že by měly vylézt do větší výšky. Dostanou se však k jedné skále s vodopádkem, který je třeba přeskočit, aby mohly jít dál. Emma s Rikki to hravě zvládnou, jenomže Cleo zahučí do schované průrvy pod ní, čímž se dostane do tajemné jeskyně. Emma s Rikki se k ní vydají a zklouznou se do jeskyně taky. Chvíli bezcílně bloumají, jak se dostat ven, když vtom objeví Měsíční tůni a nad ní otevřený vršek jako u sopky. Pochopí, že jiná cesta, než proplavat jezírkem do moře není, Emma vše jako výborná plavkyně vyzkouší a donutí holky vlézt taky do vody. Jenomže se zjistí, že Cleo vlastně neumí plavat a tak jí musí chvíli přesvědčovat. Mezitím se udělá hluboká tma a vykoukne měsíc v úplňku. Cleo se nakonec odváží hupsnout do vody v jezírku a holky se chystají proplavat k východu. Vtom se ale nad hranolem sopky objeví zářící měsíc, voda, ve které je Emma, Cleo a Rikki začne bublat zářivě zlatá světýlka začnou stoupat k měsíci, a holky nemohou uvěřit, co se to děje. Vše utichne a holčiny proplavou na moře, kde je najde pobřežní hlídka.

Další den se ale nestačí divit. Všechny se totiž při dotyku s vodou promění v Mořské panny! Docela je to vyděsí, a tak se sejdou na "válečné poradě". Emma s Rikki si řeknou, že by bylo fajn, jít si tedy v podobě MP zaplavat do moře, jenže tomu se Cleo brání a odmítá to. V pokoji pak Emma s Cleo a Rikki objeví ještě další věc - mají magické schopnosti! Cleo umí tvarovat a hýbat s vodou a Emma zas ovládá zmražení vody. Holky už docela mrazí, ale Rikki u sebe žádnou schopnost "prozatím" nenajde.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Fruiko
lukascoolarik
Cleo98