Haló, haló!

Haló, haló! ('Allo 'Allo!)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Britští letci schovaní u Reného v kavárně jsou téměř pokaždé na jiném místě.
Vložil: Seraphine313
Madam Fanny je vyobrazena jako příšerná zpěvačka. Její představitelka Rose Hill se přitom živila také jako sopranistka v Britské Národní Opeře.
Vložil: Seraphine313
Madam Edith (Carmen Silvera) o sobě tvrdí, že nekouří. Její představitelka Carmen Silvera jako kuřačka zemřela na rakovinu plic.
Vložil: Seraphine313
Postava Reného se v seriálu často utahuje z homosexuality poručíka Grubera, avšak představitel Reného Gorden Kaye je ve skutečnosti homosexuál.
Vložil: Seraphine313
Postava Herr Otto Flicka je kombinovanou parodií na nacistického ministra Josefa Goebbelse a postavy agenta gestapa Arnolda Tohta z filmu Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy (1981).
Vložila: Ajka
Inspirací pro postavu strážníka Crabtreeho, který mluví příšerně francouzsky, se stal bývalý ministerský předseda Edward Heath, který mluvil francouzsky se silným anglickým přízvukem. Herec Arthur Bostrom, který tuto postavu v seriálu ztvárňuje, ve skutečnosti mluví francouzsky plynně.
Vložila: Ajka
Tančík poručíka Grubera je obrněný transportér 'Leichter Panzerspähwagen' verze SdKfz. 222, který se vyráběl v letech 1935 - 1944.
Vložila: Ajka
Seriál je lehkou paodií na britský seriál Secret Army (1977).
Vložila: Ajka
V Belgii ve městě Kortrijk se nachází restaurace pojmenovaná po seriálu "Bistro Allo Allo". Její interiér je dekorován černobílými fotografiemi zachycujícími nejvtipnější momenty seriálu.
Vložila: Ajka
Seriál je parodií na britský válečný film Secret Mission z roku 1942.
Vložila: Ajka
Každou scénu, kdy Reného přistihne jeho žena Edith, jak se muchluje s některou ze servírek, psali dva scenáristé. Jeden vymýšlel situaci, jak bude René načapán, druhý pro Reného vymýšlel výmluvu, jak se ze situace vylhat.
Vložila: simuska02

Filtr epizod