plakát seriálu

Haló, tady Indie

(Outsourced)

Epizoda 1×07 – Opravdově, šíleně, vymyšleně (Truly, Madly, Pradeeply)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Gupta propadne žvýkání tabáku, což se nelíbí Rajivovi a chce, aby s tím nechutným zlozvykem přestal. Todd si myslí, že po skvělém polibku s Ashou, jsou na dobré cestě k tomu, aby spolu chodili.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Je ale vyveden z omylu, pro Ashu polibek moc neznamenal, důležitější je pro ni potěšit rodinu a konečně si vybrat manžela, takže urychlí jeho hledání a čte si životopisy rodinou navržených mužů. Zoufalý Todd s pomocí Charlieho a Manmeeta pod falešným jménem podstrčí Ashe svůj životopis, který ale následně letí rovnou do koše, protože Ashe přijde, že se dotyčný jenom vychloubá. Todda potěší, když zjistí, že Asha si nikoho nevybrala, všechny papíry vyhodila a na koncert, na který měla jít se svým nastávajícím, pozvala Madhuri. Ta ale dá Toddovi svůj lístek, protože chce být svědkem opravdového bollywoodského příběhu. Todd přijde na koncert s kytkou v ruce, ale je Ashou zklamán, když mu oznámí, že už toho pravého našla, jen s ní nemohl jít na koncert.
Gupta do svého zlozvyku stáhne i Charlieho, který už kdysi tabák žvýkal. Přidá se k nim i Rajiv, protože mu řeknou, jak z nich tabák odstraní nervozitu. Když si společně žvýkají tabák, Gupta prohlásí, že jsou to jeho nejlepší kamarádi, což je přiměje s tím přestat.

Hlavní postavy
Todd Dempsy
Rajiv Gidwani
Charlie Davies
Vedlejší postavy
prodavač sárí
nadřízený call centra
návštěvnice divadla
CC pracovník 12
pracovník call centra
návštěvnice divadla
pracovník call centra
manželka
džentlemen
hlasatelka
holka s Kama Sutrou
prodavač Paan
zpěvačka
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevOpravdově, šíleně, vymyšleně
Původní názevTruly, Madly, Pradeeply
Rok natočení2010
Premiéra4. listopadu 2010
Česká premiéra25. prosince 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Sledovanost premiéry5 737 000 diváků
Autoři profilu epizody